Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek fél óra séta és...

Szerintetek fél óra séta és 20-30 fekvőtámasz elég testmozgás 20 évesen egy napra?

Figyelt kérdés
Persze nem ülök végig a nap hátralévő részében, de értitek. Nyilván nem kigyúrtságra gondolok, csak hogy legyen egy minimális fittségem, legyen meg a testmozgás.

2020. ápr. 6. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal többet érsz ha legalább minden második nap elmész biciklizni/futni. Fél óra séta az elég gyenge. Vagy ha ezek nem jönnek be akkor edzz otthon, de akkor rendesen.
2020. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem, egyáltalán nem elég. séta helyett kezdj el kocogni, futni.a fekvők számát vidd le olyan 15 re és kombináld más gyakorlatokkal pl. felülés és guggolás. ezek után sem leszel kigyúrt de ha ezeket napi rendszerességgel csinálod fit leszel és a futás miatt megerősödik az immunrendszeredd.
2020. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki csak annyit írt, hogy nem, az kifejtené, hogy mégis miket kéne csinálnom. Én azt olvastam, hogy fél óra séta nagyon jó hatással van a szervezetre, és a semminél sokkal többet ér az is. Az a baj, hogy nincsenek cuccaim a futáshoz, más mindenki nagy szerelésekbe, futócipő minden, nekem nincsenek ilyen ruháim, és nem akarok hülyét csinálni magamból.
2020. ápr. 6. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy sima melegítőd csak van . A decathlonban meg 5 ezer a futócipő,teljesen jó az is,évekig olyanban futottam ,nem mindenféle fiszem-fxszom 50 ezer forintos cipőkben muszáj futni .:D

Amúgy igen,a séta egészséges,de 20 évesen fél óra séta az egy semmi mozgás, a 75 éves nagyapámat sem terheli meg.

De amúgy nem muszáj futni,otthon is lehet edzeni . Van százmillió féle,saját testsúlyos,súlyzós,intervallum edzés stb ha mozogni akarsz . Mert a 20 fekvőtámasz az szinten semmi. Oké,valahol el kell kezdeni de hosszútávon ez nem minősül sportolásnak.

2020. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A semminél jobb a fél óra séta, de nem elég. Egy 55-60 évesnek talán elég lenne. Le lettek írva a lehetőségeid, futás, biciklizés, otthoni edzés. Ezek a leglogikusabbak mert nyilván semmilyen klubba nem fogsz most eljárni sportolni. Senkit nem érdekel hogy milyen ruhában futsz, a kutya se nézi. Ha ezért nem mész ki, az egyszerű kifogáskeresés. Ami persze a te döntésed.
2020. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég, ha most ébredtél fel egy több éves kómából. Ha 20 évesen, erőd teljében ennyire vagy képes, akkor mire leszel képes 50-60 évesen?
2020. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!