Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem sajjattestsúlyos...

Elkezdtem sajjattestsúlyos edzést csinálni, és gyengülök. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Az edzést úgy csinálom, hogy hétfő-szerda-péntek fekvőtámasz.

kedd-csütörtök-szombat húzóckodás.


A fekvőtámaszt úgy kezdtem, hogy 64-et, 4×4 emelt lábas fekvő, 4×4 gyémánt fekvő 4×4 seiken fekvő, és 4×4 széles fekvő. Aztán így a hetek alatt az ismétlés számot növelve 10re eljutottam 160-ra. A húzóckodást 40-nel kezdtem, kettesével, kivelé, illetve magam felé markolt rúddal, abból jelenleg 70-nél járok.

Az étrendem abból áll, hogy reffel 8-9 közt négy tojásos rántotta kenyér nélkül, ebédre nagyon keveset eszek, vacsorára pedig protein shake.


A problemám az lenne hogy ma reggel megpróvaltam hogy menyi fekvő megy, azt hittem hogy siman megy 30, aztán 13-nál meg kifulladtam.

A kérdesem az lenne hogy mit nem csináltam jól, és min javítsak?


Meg mit lehet enni edzés előtt ami felpörget?



2019. aug. 11. 08:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és jelenleg 88-87 kg vahyok, és 92-93 kg voltam mikor elkezdtem. És csinalok alkalmazással HIIT edzést. Az app neve Lose Weight App for Men
2019. aug. 11. 08:42
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Minden sport ki veszi az energiát ezért egyél sokat
2019. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, jobb, ha összeteszed a fekvőtámaszt és a húzódzkodást egymás után, aztán hagysz 2-3 napot pihenni a karizmaidnak. Fekvőtámasz leengedésnél elég hasonló a mozgás, mint a húzódzkodásnál. De amúgy szép munka, a legtöbben húzódzkodni se tudnak, ha már az átlagnál nagyobb a súlyuk. Vagy te elve magas vagy?
2019. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bzs03 ***** válasza:
100%

Az a baj h nem eszel ch-t ugy ne csodalkozz ha nem megy mivel ez biztosit energiat a testnek. Johettek nekem low carb keto es tarsai en akkor is a szenhidrat-feherje parositasra eskuszom.

Reggel egyebkent valaki gyengebb,valakinek meg akkor meg a legjobban szoval egyen fuggo

2019. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az étrendem abból áll, hogy reffel 8-9 közt négy tojásos rántotta kenyér nélkül, ebédre nagyon keveset eszek, vacsorára pedig protein shake."


Ez aztán étrend, egy 50 kilós lány többet eszik. :D Ne csodálkozz, hogy nem fejlődsz.

2019. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Napi 100 fekvő 100 guggolas 100 hasazas, mellé wudang kung Fu mehet !!!


Este nyers tojás 4-5 mint Rocky csinálta.


Fél év és bivaly leszel !!!!

2019. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés a CH, és a fehérje sem túl sok. Ez igazából egy szálkásító étrendre hajaz, bár annak is elég 💩 De ezzel hosszú távú fejlődést ne nagyon várj 😕 Meg hát a fekvőtámasz+húzódzkodás jó gyakorlatok, de azért közel sem fednek le mindent 😄
2019. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinalsz 4 fajta fekvobol 4x10-et, es nem megy csak 13 egyszerre sima fekvobol?

Hagyj ki szerintem most par napot, szerintem keves volt a kaja meg a pihi a regeneralodashoz. Gondold at az etrendedet, tobbet kene enni, aztan kezd el ujra.

2019. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legendásan kis étvágyú ember vagyok, az ismerőseim elborzadnak, hogy hogy maradok életben olyan kevés kaján..... de a te étrendeden még én is éhen halnék basszus... :/
2019. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Edzéssel semmi gond. Lesznek akik azt mondják hogy fekvőtámasz és húzódzkodás nem ére semmit ne törődj velük.

Étrendednek viszont drasztikus változásokon kéne átesnie hogy rendben legyen.

2019. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!