Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A melegtől lehetett? Picit...

A melegtől lehetett? Picit megijesztett

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Otthoni edzést szoktam végezni, kb. 1 hónapja álltam rá vissza. Nagyjából fél órát/ 40 percet szoktam intenzíven,de előtte picit mindig bemelegítek. Guggolások kisebb súlyokkal, lábemelések szalaggal.. Amikor végeztem, elkezdtem lenyújtani, de valamiért kicsit rosszul lettem, olyan volt mintha a torkom szorítana kissé. Leültem, lélegeztem rendesen, ittam egy nagy pohár vizet és elmúlt.


Egyik barátom aki jártasabb az edzésben kérdőre vont evés/ivásról és arról is, hogy mennyire volt meleg a térben, figyeltem-e a légzésemre. A nap egész délután betűz a szobámba és utólag vettem csak észre, hogy nagyon levegőtlen volt a tér. Ez okozhat ilyen rosszullétet edzés után? Sosem volt még ilyenem, ha ki is fulladtam egy edzéstől nem ilyen jellegű volt.



2020. ápr. 28. 18:57
 1/1 anonim válasza:
Szerintem lehetett.
2020. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!