Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális ennyire erős izomláz?

Normális ennyire erős izomláz?

Figyelt kérdés
A múlt héten elkezdtem edzeni itthon, leginkább felsőtestre. Kicsi terheléssel kezdtem, később akartam növelni. A hét végére olyan izomláz lett a felkaromban, a könyökömhöz közelebbi részén, hogy még egy poharat sem tudtam felemelni a hétvégén. Mára múlt el szerencsére. Fekvőtámaszt és különféle hasizom gyakorlatokat végeztem. Valamit rosszul csinálhattam? Vagy túl sok volt első alkalomra? 4x15 fekvő, pár perces szünetekkel, ugyanennyi felülés, és 3x8 lábemelés volt.
2020. máj. 6. 18:19
 1/3 anonim válasza:
Ittál vizet edzés közben?Azt ne felejtsd el,fontos.Amúgy szerintem normális,de az egészbe az a jó,hogy,minden egyes edzés alkalomkor már fejlődni fogsz, úgyhogy nyugi.
2020. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vizet csak előtte és utána ittam, remélem azért nem fogok sokszor így járni.
2020. máj. 6. 19:07
 3/3 anonim válasza:
Nem fogsz,ha még is akkor egy ideig csökkentsd az intenzivitast
2020. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!