Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megtanulni húzódzk...

Hogy tudnék megtanulni húzódzkodni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ekkora benned az alázat, mint ahogy ezt a kérdést is feltetted akkor felejtsd el.

Tudsz járni konditerembe, vagy nem? Otthon vannak súlyzóid, állványaid, bármi lehetőséged avagy nincs és marad a saját testsúly? Fiú vagy vagy lány, súlyod, magasságod, stb... És mennyit szeretnél húzódzkodni.

Nevetséges.

2018. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
edzek már egy ideje....lány vagyok..és már próbálgattam negyszer mégsem megy sehogy.. annak örülnék ha már 1 menne
2018. júl. 28. 12:15
 3/9 A kérdező kommentje:
157cm vagyok 55kg egyébként...
2018. júl. 28. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a baj a kérdéssel?


Egyébként a Fegyencedzés könyvet ajánlom.

2018. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem egyszer* köszi #4/4
2018. júl. 28. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj sem a kérdés módjával . Egyszerű kérdésre szeretne egyszerű választ . És valóban a saját testsúlyos edzésekkel foglalkozó könyvek tárgyalják ezt is . De ajánlanám még a youtube videókat is . Az is kérdés még hogy befelé vagy kifelé néző tenyérrel végzed . Bocsáss meg ha kötekedésnek fog hangzani , nem lehet hogy egy kicsit gyenge vagy még hozzá ?
2018. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+1 a Fegyencedzésre. Az alapján menni fog.
2018. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vonakodni szoktam.
2018. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Apró lépésekkel előre, úgy fog menni! És adj magadnak minimum fél évet. (a lecseszős válaszolónak üzenem hogy ő a nevetséges..)
2018. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!