Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet javasoltok?

Milyen edzéstervet javasoltok?

Figyelt kérdés
16/F vagyok, 180 cm és 63 kg. Napi rendszerességgel edzek ( foci), azáltal erősödtem, de nem vagyok megelégedve magammal. Vékonynak érzem magam, főként a karjaimat. Mit javasoltok? Járjak el kondizni edzések előtt/után?
2010. aug. 4. 00:06
 1/5 clint ***** válasza:

igazából nem igazán merek javasolni semmit.

Amíg focizol nem tudsz tömeget növelni, ez a helyzet.

A felszedett izmot lefutod.

2010. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eljárhatsz mert legalább erősödsz.Tömeget viszont így nagyon nehéz naturál módon növelni.Ha mindenképpen ezt akarod akkor 1 napon ne legyen foci és súlyzós edzés is.Valamilyen nagyon tömény fehérje port vegyél.És félidőben meg meccs után is igyál meg 1 adagot.Mivel ugye focizol ipari mennyiségű fehérjére és szénhidrátra van szükséged.Foci után nyomhatsz szőlőcukrot is ha intenzív az edzésed.Kb ennyit tudok javasolni de ez csak tipp.Nem teszem rá a nyakamat hogy be is fog jönni
2010. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
H4xor egyik mondatával nem értek egyet! "Vegyél fehérje port"! Szerintem érdemesebb lenne összeállitani egy normális étrendet és meg van oldva a gond. Az igaz, hogy Foci edzés mellett nem tudsz tömeget növelni, mert az kardio edzés és azzal csak az állóképességedet fejleszted, nem pedig az izmaidat. Ha el akarsz érni egy izmos alakot, akkor végképp le kell állnod a focival.
2010. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:

az öcsém profi focista, és alapból adnak nekik egy nagy kanál 100%whey proteint edzés előtt, meg egy zacskó multi prot.

Ha komolyabban focizól akkor nem tudod hexor tanácsát megfogadni, mert mindennap edzel, nemtudod felvátani a napokat.

2010. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez viszont sajnos igaz
2010. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!