Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet javasoltok?

Milyen edzéstervet javasoltok?

Figyelt kérdés
Van heti 4X2 óra amerikai foci edzésem ezen felül még kb heti 2X el szoktam járni futni (4Km). Szálkásítani szeretnék szedni fogok komplex vitamint külön erre illetve fehérje port (turmix) egyetlen gondom van csak azt nem tudom hogy ennyi mozgáshoz mennyi kalóriát kell bevinnem, azt miből vigyem be és satöbbi. Nagyon hálás lennék a használható válaszokért :)
2011. máj. 7. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs csak 3X2 óra és még tudni lehet hogy 17 vagyok és fiú.
2011. máj. 7. 18:41
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Edzésnek pedig szerintem nem nagyon kell variálni a szálkásítás miatt ( ezért tuti majd jön aki azt írja hogy hülyeség amit írok ) de elég ha nem 6 os ismétlésekkel dolgozol, hanem 10 es tartományba közepesen nagy súllyal. Lényeg, hogy fuss sokat mellette és próbáld meg a katabolizmust minimalizálni.

2011. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a link nagyon hasznos most már csak azt nem tudom hogy ehhez a főleg futásból álló edzéshez mennyi és milyen minőségű ételt vigyek be illetve számít-e hogy azt hogyan viszem be (pl időpont, egyszerre mennyiség)
2011. máj. 7. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokszor egyél kevesebbet ( napi 6-8 étkezés ) És próbálj meg minőségi ételeket fogyasztani.

Úgy tudom zsírból a lenmagolaj a legjobb. Húsok közül csirkemell, halak. Szénhidrátok közül rizs. Ezekbe a legkevesebb a felesleges "tápanyag" amitől csak elzsírosodnál. Fontos, hogy szálkásításnál semmi csoki, és tiltott étel nem fogyasztható. Ha nagyon nem tudod megállni akkor edzés után, vagy csinálsz 2hetente egy "félrekajálást" de akkor sem halomszámra a rossz minőségű kaját. Legegyszerűbb ha rizst, zöldségeket eszel sovány húsokat estére turmix túra lenmagolaj reggel turmix zabpehely. Kevés Ch sok fehérjével a legkönnyebb szálkásítani, de figyelj rá, hogy neked mi számít kevésnek.

2011. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"estére turmix túró..." ( akart lenni )
2011. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ennek megfelelően próbálom akkor összeállítani.
2011. máj. 9. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!