Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet javasoltok?

Milyen edzéstervet javasoltok?

Figyelt kérdés
21éves 190cm magas 65kg-os vagyok. Itthon szeretnék edzeni, van fekvenyomópadom, kézisúlyzóim, haspadom. táplálékiegészítőnek a Jumbo terméket (50g protein) választottam mellé valami fehérjével ami kb 20g lenne adagonként még és creatin monodydrate. Milyen edzéstervet javasolnátok heti szinten 3 napra????
2011. aug. 2. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem találsz: [link]
2011. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

190/65 Te jó Isten!

Egyél a Jumboból 2 adagot is és próbálj meg zabálni mert innen nehéz lesz.

Nézegesd a bodybuildert és egyéb hasonló oldalakat és válogasd össze hogy mit tudsz otthon is csinálni és ebből állíts össze egy edzéstervet.

Ha van időd akkor iktass még be egy 4. edzésnapot pl. még egy bicepsz/tricepsz edzést

U.I.: ZABÁLJ!!!

2011. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves Fruits Punch Samurai köszönöm a kommented , találni találtam csak gondoltam ha leírom, hogy milyen eszközökkel rendelkezem akkor kapok valami edzéstervet , hogy ezekkel milyen gyakorlatok a legtökéletesebbek.
2011. aug. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!