Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen heti edzéstervet...

Milyen heti edzéstervet javasoltok 10 kg-s súlyzóhoz?

Figyelt kérdés
Van egy pár kg feleslegem amit szeretnék átalakítani izommá. Van itthon egy 10 kg-s kétkezes súlyzom, azzal szeretnék edzeni, így gondoltam megkérdezlek titeket, hátha valami hozzáértő tud gyorsba írni egy normál heti edzéstervet. Tudom van sok oldal ami ezzel foglalkozik, mégis úgy gondoltam hogy jobb ha egy hozzáértő konkrét választ ad. Előre is kösz.
2010. márc. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ez még zsírégetéshez is kevés
2010. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

1. A zsírból nem lesz soha sem izom. Ha le akarod adni akkor edzés mellett elengedhetetlen a diéta.

2. Sajnos ez nem így működik. Ahhoz hogy valaki izmosodjon nem elég a 10 kilós súly. Vegyél egy kondi bérletet, meg próbálj meg rendesen kajálni és akkor meg lesz az eredmény.

2010. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yayoy ***** válasza:
miért lenne a 10kg kevés ez a kortól meg még sok mindentől függ.
2010. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz, hasprés, hátrahajlítás, huzodzkodás, tolockodás ezekhez nem kel sulyzo
2010. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Diétázok is mellette, de gondoltam hiába kevés a súly, ha sokat edz vele az ember, azér meglehet az eredménye.

Mindenesetre köszönöm az eddigi tanácsokat.

2010. márc. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!