Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tarthat, mire...

Mennyi ideig tarthat, mire visszanyerem a régi erőnlétem?

Figyelt kérdés

Most a lockdown alatt 4 hónapig nem tudtam lejárni a terembe, azóta már voltam olyan 3 alkalommal kb., de még mindig olyan gyengének érzem magam, hogy az hihetetlen. Amúgy is új vagyok a crossfitben, kb. egy éve kezdtem, tehát egyébként sincs akkora erőnlétem még a többiekhez képest. Olyan 7 éve élek aktív életet, tehát nem vagyok edzetlen, és tudom hogy gyenge sem vagyok, viszont ez a kihagyás olyan hatással volt rám, hogy olyan érzés, mintha soha nem is sportoltam volna. Rendesen zavar, ha látnak az emberek, ahogy szenvedek a kis súlyokkal, pedig ezelőtt sosem foglalkoztam másokkal. Az elmúlt időszakban az étvágyam sem volt mindig az igazi, és látom magamon, hogy sokat fogytam izomból.


Vajon körülbelül mennyi időt fog igénybevenni, mire visszajutok arra a pontra, ahol ezelőtt tartottam? Hetente 2-3x lejárok, időmtől függően.


21/L



2020. aug. 7. 22:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!