Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók! Mennyibe...

Küzdősportolók! Mennyibe kerül nektek havi szinten az edzés? Hányszor jártok egy héten? Egyéni, vagy csoportos edzésen vesztek részt?

Figyelt kérdés
A jövő hónaptól szeretnék elkezdeni edzeni, de még sosem űztem küzdősportot korábban. Ti hogyan kezdtétek? Milyen tempóban fejlődtetek? Minden választ köszönök!

2019. jún. 29. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyibe kerül , az attól is függ milyen küzdősportot választasz , melyik teremről van szó . Példának okáért valahol kerülhet a box 3000 ft-be per hó , valahol 3500 ( de ez csupán példa ) .


Ha fejlődni akarsz akkor az a heti 3 edzés férjen bele idődbe . Illetve a fejlődés leginkább rajtad múlik majd .


Egyéni edzés ? A magánedzések nem tartoznak az "olcsó mulatság " kategóriába , ill kezdőnek nem is való . A "magántanár" , nem fog téged az alapoktól oktatni , tehát megtanítani a jobb egyenesre , bal horogra ... Csak csiszolja , finomítja technikádat , vagyis mindenképp csoportos edzésben gondolkodj .

2019. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3-3500 per hó??? Hol van ilyen?!

Rákerestem, 2-3 ezerért találtam egy alkalmat, bérlet 10 alatt nincs, de inkább 15 fölé kúszik és ez csak 8 alkalmas.

2019. jún. 29. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy csak példa ( kétszer kiemeltem ) . De írd meg hogy milyen stílusról van szó , mert az sem mindegy
2019. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amilyen árakat leírták gondolom nagyváros lehet. Budapest akár
2019. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy BAZ megyei kisvárosban jártam 4 évig kyokushin karatéra. Ott egy havi tandíj 5000 Ft volt. Természetesen csoportos edzés volt.
2019. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kisváros mellett élek. Városba járok karatéra és Judora. 5000 havonta. A legdrágább egyesületben 7000 Ft a havi.
2019. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ahova én járok egy héten kétszer van edzés természetesen csoporos és egy havi díj 3000.
2019. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!