Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan joga app ami tényleg...

Van olyan joga app ami tényleg jó fogyásra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Maga a jóga eléggé korlátozottan hasznosul fogyásként. Közvetve persze tud: amint nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagy, észre fogsz venni gond nélkül olyasmi összefüggéseket, mint pl. az, hogy aki tényleg fogyni is szokott, az minimum aerob, de inkább kardió edzéssel éri el úgy, hogy lehetőség szerint minden nap csinálja, jellemzően félóránál többet, és mellette becsületes kalóriamérleget adminisztrál.
2020. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jóga magában nem igazűn erre lett kitalálva
2020. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fitify yoga. Én ezt használom plusz egészségesebb étrend. Hétköznap 20percet, hètvégén 1 órát jógázok. Eddig -10,3kgnál tartok (2 hónap alatt) testem formásabb, sokkal energikusabb vagyok és több az erőnlétem. (117kgról indultam)

24L

2021. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!