Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzést válasszak ha...

Milyen edzést válasszak ha izmosodni és formásodni szeretnék?

Figyelt kérdés

55kg vagyok 170 cm magas kb 17% a testzsírom.

Hogy ne legyek lapos, amint lehet szeretnék valami csoportos edzésre elmenni amitől tónusosabb, erősebb leszek, javít a tartásomon és a hajlékonyságomat is fokozná. Eddig pl a TRX jutott eszembe de nem vagyok jártas. Azért lenne jó valami csoportos mert egyedül nehezen veszem rá magam. Futni nagyon szeretek de ilyen szempontból nem megyek sokra vele.

Kb heti 3x tudnék eljárni. Mit javasoltok?



2020. nov. 19. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Nekem ami eszembe jutott arról, amiket írtál az a légtorna. (vagy tartásra inkább légjóga, én mindkettőre járok). Ahova én jàrok ott van jóga/légjóga, fitness (hammockal csinálunk pózokat), silk, karika és még egy csomó más óra) így mindenki tud a szintjének megfelelőt választani. Rengeteget lehet fejlődni vele.
2020. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edzőterem, személyi edzővel. Elmondod mit szeretnél, aztán valaki magáhozvesz. Az egyik fiam így tett..hogy meg volt sértődve, az első napokon..a súlyzórudakat kellett fekvenyomnia. Ma már csupa izom, és csak röhög rajta, mert tudja(már)hogy az edző értette a szakrajzot.
2020. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Crossfit
2020. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés, megfelelő gyakorlatok. De igazából a lényeg hogy olyan edzés formát keress, aminél relatíve kis ismétlésszámokkal tudsz edzeni. Tehát az nem jó, ha egy gyakorlatot 5 percig kell csinálni, vagy akár 20-30 ismétlést is tudsz egyszerre csinálni belőle.
2020. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!