Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kerekebb izmosabb feneket es...

Kerekebb izmosabb feneket es labákat szeretnék akkor növelni kell a kalória bevitelt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 18:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Guggolás súlyokkal a fenék formálásának alap gyakorlata, attól lesz gömbölyű a fenék, s fehérje bevivitelt kell növelni, nem a kalóriát.
2020. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jap, ugyanezt akartam írni :D
2020. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kalória kamu.
2020. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mennyi guggolást érdemes csinálni mekkora súllyal és egy héten hányszor? :)
2020. nov. 24. 11:00
 5/8 anonim válasza:
Max héten 2-szer, 4x8, a súly lehet elöször sima rúd is sok lesz(20kg).😁Ki kell tapasztalod mennyit bírsz, de túl edzeni sem szabad, az visszavert a fejlődésben. Nézz videókat a Google nagy barátod, látni fogod, hogy kell helyesen végre hajtani. 😉
2020. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20 kg? Huhha nem gondoltam, én ilyen kis 5 kilóra gondoltam 😅

És ha kisebb súllyal csinálok több guggolást?

2020. nov. 24. 16:49
 7/8 anonim válasza:
Van kisebb rúd is, azzal szoktak két kezes bicepszezni, az 12kg kb, 5kg semminél több, de attól nem lesz kerek a feneked,konkrétan hiába csinálsz akár 4x25 guggolást, nem épiti a fenék izmát, ahhot súly kell, max soványabb leszel, inasabb.
2020. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20kg amúgy nem olyan sok, mint amennyinek tűnik. A láb azért elég sokat tűr napi szinten, edzettebbek mint a kezek.

Kiegészítésnek esetleg gépparkot is használhatsz, de ott ne a telefonnyomkodas menjen, hanem maxon nyomd. Nembaj ha ég, nembaj ha nehéz.

1REP appot érdemes letölteni, az kiszámolja neked, hogy hány kg-val hány ismétlést tudsz csinálni, és hogy a következő alkalommal mi az a súly, amit nyomni tudsz. A legelején kell csinálnod, hogy (lehetőleg) kevés ismétlés menjen csak, és megcsinálod bukásig. Beírod a kg-t és az ismétlésszámot, és onnantól már kiszámolja neked ;)

2020. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!