Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzésen testkeményítés...

Az edzésen testkeményítés van, az olyan, hogy fogod magad és egy másik szét üti minden izmod. Ez hatásos?

Figyelt kérdés
Ez arra jó, hogy tömörüljenek az izmok, kemények legyenek.
2010. aug. 11. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
LOL...
2010. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDD mekkora pali xD
2010. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a leghatásosabb módszer a kemény izmokra. Az edzéstől nagy lesz, ettől meg kemény. Ennyi. Szarok vagyok. Semmit sem tudtok erről. És ez csak egy box edzés. Ne a nagy izmokra menjetek, hanem arra, hogy kemények legyenek.
2010. aug. 11. 23:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerinted kit érdekel milyen kemény 1 izom ha egyszer jól néz ki valakin? :) Senki se fogja nyomkodni neki te kis butuska =)
2010. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire tudod, akkor miért kérded?
2010. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
23:08-as. Pl ha sportolsz is valamit.. mondjuk Box stb. (Hiába mondom..) akkor nagyon is számít, hogy mien kemény vagy. Nem lehet az, hogy megütnek és kidurransz. Mert csak lufi izmaid vannak.
2010. aug. 11. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Látszik mennyire buta vagy :) Olyan hogy lufi izom nincs, és olyan se hogy felpumpált izom :) Mivan levegő? :D idiota. Az izom az izom, akármennyire is fáj neked hogy valaki izmos :) De úgy látom már szétverték a fejedet a boxban és sérült valami ott benn, ezért nem tudsz ilyen alapvető dolgokat.. istenem
2010. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
+benne*
2010. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek szerintem abban igaza van, hogy hatásos dolog a küzdősportolóknál a kiidegelés-tömörítés. thai box edzésen pl. a sípcsontot szokták kiidegelni különböző páros gyakorlatokkal illetve felkötözött nagyon apró kavicsokkal teli zsák rugdosásával. a kézfej 2 bütykein (ütőfelület) nyomott fekvőtámasz illetve keményebb dolgok ütögetése nagyon is hasznos. betömörödik a csonthártya, megkeményedik ez a rész és pusztakezű verekedésnél bizony kőkeményet tudsz ütni és neked sem fáj.

viszont a felfújt "lufi" izmos szövegtől a falra megyek. OLYAN NINCS HOGY LUFI IZOM!

2010. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megint 1 hülye...Ha ütésekkel próbálsz izmokat tömöríteni azzal csak károsítod őket te szerencsecsomag.Mennyél oda 1 betonfalhoz azt tömörítsd azt ezzel a "profi" módszerrel.

És innen jut eszem hogy én még nem láttam olyan videót vagy cikket ami arról szólna hogy pl Ronnie üti-vágja Cutler bicepszét hogy sűrítse az izmait.Pedig ez a testépítésben számít.De te biztosan többet tudsz ezekről a dolgokról úgyhogy inkább kussolok mert 1 fekete lyuknyi pontba sűríted az izomzatomat



Ui.:előttem szóló hozzászólását nem olvastam végig teljesen de a köviben reagálok rá de az igaz hogy felfújt izom nem létezik(synthol a kivétel de az sem az izmot fújja fel csak a bőrt nyomja ki)

2010. aug. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!