Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzésen testkeményítés...

Az edzésen testkeményítés van, az olyan, hogy fogod magad és egy másik szét üti minden izmod. Ez hatásos?

Figyelt kérdés
Ez arra jó, hogy tömörüljenek az izmok, kemények legyenek.
2010. aug. 11. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
elolvastam és +1.A csontok "tömörítése" keményítése tényleg nem rossz dolog.Bár állítólag az ízületeket kis mértékben károsítja ami viszont a súlyzós edzéshez nem előnyös
2010. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, csak arra céloztam, hogy valakinek kockás hasa van pl, de nem kemény. Tehát, ha valaki bele üt ott helyben elhánnya magát, akár milyen jól néz ki.

Testkeményítés CSAK!! mellizom, hasizom, comb, hát oldalsó izmai és vállizom-ra szokták csinálni.

2010. aug. 12. 09:58
 13/15 anonim ***** válasza:
ez egy baromság...
2012. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A válaszolóknak: gyökér műveletlen barbárok vagytok!! Kérdezőnek: igen, nagyon is hatásos és az egyik legfontosabb edzés. Ha versenyszerűen boxolsz, karatézol, k-1 stb. Akkor azért nagyon sokat számít gyomrosnál például.
2013. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hadd írjak már én is valamit ezekhez, olyan rossz hogy folyton egymást félre értitek és ezen bosszankodtok és szidjátok egymást.

A témához az én véleményem: a test, izmok keményítése, ütésekkel...egy... ilyen van karate edzésen, hogy párba állnak és az alkarjukat egymáséhoz ütik, vagy aki látta a véres játék című filmet, abban így edzette van damme-ot a mestere, hogy bottal ütötte, és attól, hogy csak film, még mutathat valós létező edzéseket, és ezek a test keményítő edzések igen is nagyon hasznosak, és tényleg erősebb ellenállóbb lesz tőle a test, mivel egyszerűen szólva szokja a test az ütéseket így és így lesz keményebb, aki meg konditerembe gyúr, az meg persze nem foglalkozik ezekkel, de annak is lehet kemények az izmai, de annak is ugyanolyan fontos, hogy tömörek legyenek a csontjai is, de az is más mert a testépítő az test-építő...a harcos meg harcol..annak nem kell ütéseket állnia folyton.

2015. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!