Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bejönnek az ennyire kigyúrt...

Bejönnek az ennyire kigyúrt emberek? (lent link)

Figyelt kérdés

[link]


sztem nagyon gusztustalan már ha vki ennyire ki van gyúrva..


2010. aug. 12. 00:42
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
56%

Akkor 1 kis csemege aztán lehet jelenteni a moderátornak


1.Nem értem hogy tizenéves szűzk*rvák akik a lenyalt hajú b*zigyerekekre buknak mi jogon kritizálnak élsportolókat


2.Ha nem tetszik ne nézd de nem kell pofázni


3.Nincs agyuk?Ehhez a sporthoz kb 5x annyi intelligencia kell mint amennyi 10 nőnek van együttvéve.Hogy miért?Mert ők nem a kib*szott nők lapjából nézik hogy hogyan kell szarul diétázni.Nem a Norbitól tudják meg hogyan kell egészségesen enni és nem a Rubint Rékától néznek edzéstervet hanem hosszú évek/évtizedek alatt alakítják ezt ki.


4.Megint a kox.Nem tudom hogy mitől jobbak a focisták akik a pályán esnek össze az ephedrintől vagy az atléták akik szintén esetleg a F1es pilóták akik tele vannak küldve koncentráció fokozókkal.Testépítő még nem nagyon halt meg ilyen körülmények között.Érdekes.Lehet azért mert ők tudják is használni ezeket a szereket?


5.Nem tudom melyik hozzászóló titulálta drogoknak a szteroidokat de szerintem ha valaki e két dolog között nem tudja a különbséget az nyugodtan elbújhat 1 sötét falú gumiszobába és leélheti ott a hátralévő életét


6.A honlapot testépítők is olvassák(kezdők és haladók egyaránt) és ezáltal ez a kérdés erősen provokatív.Én sem indítok olyan kérdést hogy miért büdös r*banc az összes nő? Vagy miért nem lövi fejbe magát az összes 60kilós gyíkgilaszta lenyalthajú köcsög.


7.Szopkodnátok ti a Ronnie Coleman f*szát a pénzéért ha lenne rá lehetőségetek


8.Hogy a kérdésre is mennyen a válasz:Amikor komolyabb fizikumom volt a sérülésem előtt és most is általában modell barátnőim voltak.És nem abból az unintelligens plázar*banc fajtából amiből ti származtok.Akiknek az a legnagyobb gondja az életben hogy a discoban kit sz*pjanak le 1 felesért vagy hogy milyen színűre fessék ki a körmüket.



És végezetül írom újra:ha nem tetszik nem kell nézni de úgy érzem hogy ti nem tettetek le feleannyit sem az asztalra mint azok akiket itt szapultok

2010. aug. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
A női testépítés megint más kérdés amiről megvan a magam véleménye ami kb annyi hogy:az a nő aki ilyen mennyiségű szteroidot szed és csinálja az erőltetett étkezéseket az nem teljesen 100as.Vannak olyan sportok amikbe a nőknek nem igazán kéne belekontárkodniuk.Egy bizonyos értelmi szint alatt még kívülről sem.Erre ez a kérdés a legjobb példa
2010. aug. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

h4xOr tökéletesen igazad van!

Amúgy meg 60kg-os csőnadrágos köcsög giliszták sokkal gusztustalanabbak, hát még rózsaszinben pozolos felsőben hányinger! Semmi férfiaság nincs bennük, nem értem hogy a mai tizenéves tini ribancok miért vonzódnak az ilyenekhez..

2010. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim válasza:
Nekem más típusú pasik jönnek be, ha nem szteroidokkal éri el ezt az izomtömeget, akkor minden elismerésem a kitartásáért egyébként, ahogy más sportban is. Mondjuk nekem a látványosabb sportok szimpatikusabbak, a testépítés nem "közönségsport", itt nem lehet klasszikus értelemben véve szurkolni. :-)
2010. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim válasza:
35%
06:43 - A nőket nem sértegetjük, világos? Lehet, hogy a te modell barátnőid közül 10 kéne ahhoz is, hogy egy villanykörte ki legyen cserélve, de nem csak hülye nők léteznek. Annyit elvárnék egy intelligens férfitól, hogy odabiggyessze, hogy "tisztelet a kivételnek", ahogy én is leírom, hogy szteroidok nélkül oké (mert a szteroid a szervezetre káros).
2010. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hogy szteroid vagy nem az tök8.Az e lényeg hogy a maximumot hozzák ki magukból.Am a csajok a szteroidnak általában örülni szoktak mert a szexuális vágyat és teljesítményt fokozzák.

Am hogy közönségsport vagy nem ez már 1 másik kérdés.Én magára a testépítésre mint művészetre tekintek csak ezt a művet sportolással(súlyzós edzés,karió/aerob)

De egyébként a jobb testépítők(kis hazánkban nem sok ilyen van) elég komoly műsort tudnak csinálni.Csak jó szem kell hozzá hogy meg tudd egymástól különböztetni az izmot és az izmot.


Persze nem kötelező szeretni csak nem értem hogy miért olyanok szapulják ezeket az embereket akik

1:súlyzót nem láttak

2:vagy elhízott dagadékok akik simán irigyek vagy 60kilós nudlif*szok akik szintén.Vagy olyan szűzp*csák akikkel a normális embernek kinéző emberek szóba sem állanak


Én tényleg tiszteletben tartom hogyha valakinek ez nem tetszik de azt nem hogyha valaki nem adja meg a minimális tiszteletet sem és a véleményét nem tudja értelmesen és civilizáltan megfogalmazni.

Te kedves utolsó a másik kategóriába tartozol aki értelmes választ is tud írni

2010. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:
08:13 - Tudod az a baj, hogy öcsémen látom, hogy teszi tönkre a szteroid, agresszív is, és nem tudunk mit tenni. Részben emiatt nem támogatom. Vágyfokozónak meg ismerek természetesebb dolgokat is, tudod, a konyhában én vagyok az úr, ha van párom... :-D
2010. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki tudja magáról hogy milyen.Aki úgy érzi hogy nem tartozik bele nem kell magára vennie ne nekem kelljen kiírnom hogy tisztelet a...


Amúgy eddig itt is végig az általánosítás ment nem értem hogy nekem miért kellett volna normális hangvételben válaszolnom.A szteroidok szervezetre gyakorolt hatását szerintem jobban ismerem nálad.Aki tudja hogyan kell szedni arra nem károsabb mint 1 szombat esti lerészegedés.Aki meg nem azzal csak magának okoz károkat de hülyék mindenhol vannak

2010. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
9%

akkor javaslom hogy öcséd vegye fel velem a kapcsolatot és talán tudok neki segíteni.


Az agresszivitás csak az arra hajlomos emberek kb 5-10%ánál jelentkeznek.Általában csak placebó hatás.Tesztekkel alátámasztva


Szedtem én is szteroidokat nem is keveset és soha nem voltam tőle agresszívabb mint normális esetben

2010. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
32%
Én meg azt mondom hogy ezek a testépitők csak látszatra kemények.. elmennének 10órá melózni kömüves segédként 2órát ha birnának!
2010. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!