Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bejönnek az ennyire kigyúrt...

Bejönnek az ennyire kigyúrt emberek? (lent link)

Figyelt kérdés

[link]


sztem nagyon gusztustalan már ha vki ennyire ki van gyúrva..


2010. aug. 12. 00:42
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen dolgokon vitatkoztok. Egy testépítő tényleg nem fog tudni 8-10 órát kőműveskedni, ahogy egy kőműves sem fog tudni több száz kilókkal edzeni, ahogy egy átlag ember sem képes repülőtvezetni. Dehát kérem, mindenki abba jó, amit gyakorol. A testépítés egy esztétikai sportág, és egy ilyen testet 10 év (lehet keveset mondtam) alapjáraton összeteremteni. Én is sportolok, tisztelem ezeket az embereket teljes mértékben, a kitartásukat, és a hozzáállásukat, bár én a szteroidokat ellenzem, félig-meddig még a por alapú táplálékkiegészítőket is, mi labdasportba ilyet nemhasználunk, talán 1-2 ember igen, akárki akármit mondd:)
2010. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt írtam én is.Ez az erő és erő közti különbség
2010. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
ma 09:39 az prohormon ugye?
2010. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
ma 08:57 megírtam a mailt de nem küldi ki a freemail arra a címre úgyhogy valami más elérhetőség kéne
2010. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
45%
h4xOr te tiszta gyogyós vagy.... nem értem mért véded ezeket az izomagyúakat.... nem szoktam őket nézegetni, de ha feltesznek egy ilyen kérdést, akkor megnézem... udroító
2010. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
38%

azért védi mert ő is löki befele a tuning drogokat, porokat.


amúgy ezek az emberek sehogy nem néznének ki szerek, meg trükkök nélkül. max úgy mint egy átlag ember aki nehéz fizikai munkát csinál.

2010. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
42%
Mekkora hülyék vannak itt, gondolom néhányan mint au utolsó kivülről se láttak edzőtermet, nemhogy be is mentek volna és kitartással edzettek. Gondolom ilyen sebeők jani féle erős csontozatú emberek.
2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Ez egy életforma, és akármit mondassz, szinte mindenki kibirja a kőműves munkát, azis aki soha nem csinálta még életébe. Annyi a különbség, hogy neki nem kell a talicskába kerék :D
2010. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
29%
ajánlom újra olvassátok el az első hosszú kommentemet és ahhoz igazítsátok magatokat+Aki valamiről nem tud nem kéne belepofznia
2010. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
21%

ma 11:23

Megjött kretén2

2010. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!