Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bejönnek az ennyire kigyúrt...

Bejönnek az ennyire kigyúrt emberek? (lent link)

Figyelt kérdés

[link]


sztem nagyon gusztustalan már ha vki ennyire ki van gyúrva..


2010. aug. 12. 00:42
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
6%
Vagy a másik megoldás hogy pm-ben te veszed fel velem a kapcsolatot megadod az öcséd paramétereit én meg megpróbálom megmondani hogy mit mondjál neki és milyen "burkolószöveggel" hogy kövesse is a tanácsot
2010. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
28%
ez biztos így van!majd ha mutatsz 1 kőművest aki 250-300 kilókkal guggolgat és kb ennyikkel nyom fekve akkor azt mondom igazad van.Egyébként itt az a legnagyobb baj hogy 120-150kilósan nem lehet 8-10órát végigdolgozni.Bár ebbe a hozzád hasonló kretének bele se tudnak gondolni.
2010. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim válasza:
Jó lenne, ha hallgatna rám, komolyan beszélhetnél vele, tudod, csak nem lehet neki szólni, önfejű 20 éves, és "nincs problémája", csak éppen éjszaka se tud rendesen aludni. Biztos közrejátszik a hajlam is, mert apám is hasonló, csak a jellem is ugyanaz. Egyszer szorította meg a csuklómat fél kézzel, hetekig fájt és fel volt dagadva. Ő egyébként szerintem sose fog így kinézni, mint a képen lévők bármelyike, mert nagyon vékony (apám és apai nagyapa is ugyanez az alkat), bár izmai vannak, de még így is. Nem tudom, mit lehetne, abban reménykedek, hogy "kinövi" az önfejű korszakot, mert egyébként ha éppen agresszív, hozzá se merek szólni.
2010. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem írd meg nekem pm-ben amit kértem és valami elérhetőséget.Ha tényleg agresszivitás jelentkezik az nem számít komoly tünetnek de nem jó előjel.Lesznek ott komolyabb dolgok is
2010. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
27%
Kinőni nem fogja mert ez nem az önfejűségéből fakad hanem abból hogy nem tudja hol a határ.A drogokkal ellentétben ezek fizikai függőséget nem okoznak csak pszichéset ami abban nyilvánul meg hogy nem hagyják el a szert amivel középtávon is súlyosan károsíthatja magát
2010. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
35%
Hozzám hasonló kretének? :D Én kemény fizikai munkáról beszéltem p*csöm öcse! Attól hogy dobálják a 300kg nem lesznek erősebbek!
2010. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
31%
tényleg.hiszen arra minden hozzád hasonló 60kilós kis sz*rfaszú nudli képes
2010. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok 60kg! sem 120kg!

Rosszak a steroidos megérzéseid xD

2010. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
9%
ebből is csak az látszik hogy kretén vagy mivel nem tudsz erő és erő között különbséget tenni.Vagy nem is sejted hogy létezik ilyen
2010. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
53%

Semmi hasznuk nincs ezeknek az izom tömegeknek erről dumáluk,talán csajozni... de úgy látszik nemtudod felfogni azzal a kis agyaddal! Csak mutogatni jó!

Irigy meg nem vagyok, ez tegyük hozzá!:D

2010. aug. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!