Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bejönnek az ennyire kigyúrt...

Bejönnek az ennyire kigyúrt emberek? (lent link)

Figyelt kérdés

[link]


sztem nagyon gusztustalan már ha vki ennyire ki van gyúrva..


2010. aug. 12. 00:42
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

"Ez egy életforma, és akármit mondassz, szinte mindenki kibirja a kőműves munkát, azis aki soha nem csinálta még életébe. Annyi a különbség, hogy neki nem kell a talicskába kerék :D"


most akkora hülyeséget irtál, látszik nem értesz a dologhoz. hogy birhatná olyan ki a kőműves melót aki soha életébe nem csinálta? nem is birná, meghalna ha teljesiteni kellene. minden baja lenne a napon semmit nem csinálna, bújkálna a munka elől.

2010. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 clint ***** válasza:
21%

sok idióta gyökér komolyan mondom, már idegesít, ha valaki szíhülye és okosnak érzi magát.

"tuning porok"

"drogok"

"nem bírna egy fizikai munkát"

Degeneráltak, ha nekem nincs fingom sincs az asztrológiáról meg jóslásról be se teszem a "lábam"

Az ezoteria rovatba, hogy ott osszam az észt!!!

A legálisan kapható prohormont felejtsétek el. (mellékhatása koksz, hatása negyedkoksz)

2010. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

h4xOr válasza:


ma 09:39 az prohormon ugye?


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:37



Azaz =)

2010. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Gyakor ***** válasza:
A testépítés a kinézetről szól. Pont. Ebben az értelemben igenis "bejönnek" a linkben szereplők. Nem is értem hogyan hasonlíthat valaki össze kőművessel egy testépítőt. Jó, hogy nem a fodrászokkal méritek össze őket akkor már. A lényeg ott van a 06:43-ban h4xOr-nél :D.
2010. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
36%
Nos a prohormonok érdekes készítmények mert megvizsgálták őket hogy hatnak e és rájöttek hogy fingjuk sincs róla,viszont a mellékhatásaik(a reklámszövegek ellenére)eléggé komolyak voltak.Mivel mellékhatása van biztos van hatása(gyno nem lesz ösztrogén nélkül az meg nem lesz tesztó nélkül),de itt nincs meg az a hatás:mellékhatás arány ami a szteroidoknál megvan.Így én nem javaslom a prohormonok használatát.Ha tesztót akarsz növelni szteroid nélkül akkor a Gaspari-Nolvedex nevű terméket javaslom.Önkéntes fórumos teszterek nagyon jó eredményekről számoltak be+linkeltek előtte-utána képet a laborvizsgálat tesztó részéről.
2010. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Köszi szépen
2010. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!