Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Srácok milyen felső ruházatban...

Srácok milyen felső ruházatban futtok télen? Linkelnétek, hogy nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Aláöltözet, pulóver, és kész.

Nem faztam hidegben, a futas kozben ugyis melegit, mert kering a ver rendesen...

2020. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2020. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alul gagyi pamut póló, felül hosszújjú pamut + elasztán (most H&M-esek vannak, de amúgy mindegy), ha viszonylag meleg van (2-5 fok), mínuszban a hosszuujjú helyett a póló felett tök átlagos nyakas pulóver. Célzottan futó cuccok nem igazán váltak be télre.
2020. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én két rétegben futok kint télen, és csak decathlonos cuccaim vannak, nekem elég, bár én max 10-12 km-t megyek egyszerre. Alsó réteg a Run Warm nadrág és hosszúujjú felső, felső réteg pedig egyszerű hosszú futóruha.

Kell még sál, kesztyű és sapka, ezek is mind onnan vannak.

Ezzel mentem kint tavaly (mármint az előző télen) a mínuszokban is, mostanában még nem volt olyan hideg.

2020. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!