Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni lovagolni?

Érdemes elkezdeni lovagolni?

Figyelt kérdés
Egy héten 4-szer járok táncolni (akrobatikus rock and roll-ra) Hétfőn, kedden, pénteken és szombaton. Azon gondolkodtam, hogy elkezdek lovagolni. Szerintetek érdemes elkezdeni? Bele fog férni az időmbe?Egy héten hányszor kell/lehet menni lovagolni? (Negatív kommenteket nem kérek)

2021. jan. 10. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzetek és belefér a szabadidődbe, miért ne....
2021. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van rá penzünk. Csak nem tudom, hogy kb. egy héten hányszor kell/lehet menni lovagolni
2021. jan. 10. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
2× minimum, ha fejlődni akarsz
2021. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

lehetni annyiszor lehet, amennyiszer akarsz, amennyi belefer az idodbe es ahanyszor van hely a lovardaban, ahova jarsz. en mindjart 3 eve kezdtem, azota volt egy fel ev kihagyasom mert leestem a lorol es eltortem a karom, es most is kiahagytam kb 2 honapot, mert vakbelmutetem volt.

ezen kivul hetente 1szer szoktam jarni.

2020-as nyari vakacioban...imean majustol szeptemberig minden heten tobb napot voltunk kint baratnoimmel a lovardaban, segitettunk a loallatok es egyeb elolenyek ellatasaban, lovagoltattunk gyerekeket, akik jottek delutan orara es segitettunk amiben kellet. delutan, miutan minden gyerek elment, elmentunk terepre, vagy lovagoltunk a palyan. ezen kivul a lovarda ahova jarunk szervezett turakat is, 1 hetes, 1-2-3 naposakat, egy par olyanon is.


tehat osszegezve szerintem erdemes elkezdened lovagolni, mert hobbi szinten, heti 1szer, esetleg nyaron 2szer, tura, stb, belefer, es eleg jol megmozgat, foleg ha egy kicsit besegitesz az ottani munkaba is

2021. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! :)
2021. jan. 11. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem heti 1x is jó/elég, bár nyilván úgy nem leszel egy hét alatt olimpikon... Ha jól értem akkor hobbiból szeretnél lovagolni, arra meg nagyon jó! Emellett valószínűleg a táncban is sokat fog javítani a lovaglás, mivel ez egy nagyon összetett sport és sok mindenben lehet pozitív változás!:)
2021. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!