Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjepor akkor most...

A fehérjepor akkor most fogyókúrához, vagy tömeg növeléshez van?

Figyelt kérdés

Több fehérjeport is megnéztem, az van mindegyikhez írva, hogy fogyókúrához, és tömegnöveléshez.

Most akkor melyik?

Én fogyózom, diétázok, mellette sokat edzek, a kockahasra gyúrok, akkor nekem szabad ilyet fogyasztanom? Nem fog felmenni tőle a súlyom?😅

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 27. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Egy sima általános fehérjeport használhatsz mind a két dologra, hiszen itt fehérjét viszel be, és sokan ezzel váltanak ki egy étkezést. Amennyiben tömegelsz, akkor pedig természetesen olyan az étrended, ami azt kiszolgálja, ellenben ehhez megnövekedett fehérjebevitelre is szükség van, ezért sokan ezért isznak fehérjeport.


Illetve lehet kapni túlárazott, felcukrozott fehérjeporokat, amiket pedig a magas szénhidrát tartalma miatt tömegnövelésre szánnak, de nagyon nem érnek annyit, mint amennyibe kerülnek. Jobban megéri ha te magad egy-egy adagba cukrot vagy szőlőcukrot keversz.

2021. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az van ráírva, akkor talán mindkettore is alkalmas nem? :D

Szamold a makrokat es a kalóriákat és ha beiktatod úgy hogy a kaloria rendben legyen akkor jó lesz minden :))

2021. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt kellene először tisztázni, hogy a súlyodat akarod csökkenteni, vagy a testzsír-százalélkodat...

Lehetsz 110kg úgy, hogy egy gramm felesleges zsír nincs rajtad, és 60 kilós zsírpálcika is.

A nagyobb tömegű izom több energiát tud elégetni, szóval ha a a testzsír-százalekodon akarsz javítani, akkor kell egy kis izomtömeg növelés is. Ha nincs izmod, mitől menne le a zsír?

2021. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-mas

Izmosabb szeretnék lenni, és fogyni szeretnék.

2021. jan. 30. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szuper!

Akkor szerintem a súlyzózás mellé tegyél be időnként állóképességi edzést is (hosszú gyaloglás, futás, kardio )

A kajálást meg nagyon tartsd be!

A kaloriabazis.hu -n tudsz tippeket kapni rá, hogy mit, mikor, mennyit.

2021. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!