Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani feherjeporok...

Tudnátok ajánlani feherjeporokat, amik fogyókúrásak is egyben?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "fogyókúrás" ?
2019. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
XD
2019. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a fehérjepor lesz fogyókúrás hanem az étrended, amiben helyet kaphat a fehérjepor, mint kiegészítés. Így jó az egyszerű koncentrátum (pl.: gymbeam truewhey, myprotein impact whey, nutriversum pure whey pro), vagy az izolátum (pl.: biotechusa iso whey zero, nutriversum iso pro, gymbeam pure iso whey).
2019. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogyókúra= propi wini
2019. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Deca winstrol stanazolol
2019. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

A deca az milyen??

2019. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Tudnátok ajánlani feherjeporokat, amik fogyókúrásak is egyben?"

Bármelyik, amíg az adott napon kalóriamínuszban vagy

2019. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nutriversum iso pro mikor akciós mint pl a hónapban de ha a whey akciós én mindig azt veszem amelyik akciós, és szeretem, ideáig -21kilót fogytam, persze ugyanúgy bele kell számolni a kalóriába.
2019. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akik válaszoltak normálisan :)
2019. márc. 18. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan hogy fogyókúrás fehérje nem létezik, ez attól függ mi a célod vele. Általában aki szállkásítani vagy csak egyszerűen fogyni szeretne az inkább Iso Whey Zero-t vegyen. Vagyis én azt iszom már hónapok óta és nem gátol meg semmibenn de ez függ hogy mennyit mozogsz, meg mit eszel mennyi kcal,szénhidrát milyen minőségű étel..stb de pl egy tömegnövelő por is lehet "fogyókúrás" ha kalória deficitben vagy.
2019. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!