Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nutriversum Whey pro fehérjepo...

Nutriversum Whey pro fehérjeporba melyik íz finom?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nutriversum fehérjét soha nem vennék, mert Gödény György érdekeltségeibe tartozik a cég.
2021. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1-es: és mi vele a gond?
2021. febr. 8. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem BioTechUsa fehérjeporom van. Tök jó, főleg zabkásásba, vagy turmixba:)
2021. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 Nincs vele semmi gond, csak egy szemét csaló😊
2021. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4es: szóval csak azért nem szereted, mert valaki akit a semmiért nem bírsz, szereti🤣
2021. febr. 8. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az írtam, hogy szereti, hanem ő reklámozza, és azt hiszem a gyártó cégben is van érdekeltsége. Ja és nem a semmiért nem bírom, hanem a megnyílvánulásaiért, és bizonyítottan több 10 millió ft-ot vett fel a kamupártjára, amit a mai napig nem fizetett vissza. Elég nagy szerepe van abban, hogy egyesek a koronavírust elbagatelizálják, és oltásellenes magatartást tanúsítsanak.
2021. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ket izt probaltam, mindketto tul edes szamomra, de azert ihato, 23 g feherjet tartalmaz ami eleg jo. Az csokis-kokuszos egy nagyon edes kakaora emlekeztet, enyhe mu kokusz izzel. Az oreo izu pedig ugyanez csak kokusz nelkul. Egyetlen problemam vele, hogy nem oldodik tul jol, igy en turmixolom.
2021. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 végül rendeltem több ízben, borzalmasak, nem oldódnak rendesen..
2021. ápr. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!