Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsó és finom fehérje por?...

Ökölvívó kérdése:

Olcsó és finom fehérje por? Az anyagi keretem nagyon szükös.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 08:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ami olcsó, az egyértelműen rosszabb is minőségben. Olcsón max. kevert fehérjéket kapsz, amik rosszabbak sokkal, mint a tejsavó, de értelemszerűen olcsóbb is sokkal. BioTech Power Pro, kifejezetten finom íze van.
2014. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért rosszabb? Igazából nekem fogyáshoz kell, hogy közben is meglegyen a szükséges fehérje és az izmaim ne esenek össze,
2014. ápr. 16. 10:42
 3/22 A kérdező kommentje:
hanem közben is fejlödjenek. Meg az ütőeröm is fejlesztés alatt van. Erre a célra jó a Biotech?
2014. ápr. 16. 10:44
 4/22 anonim ***** válasza:
Azért rosszabb, mert szója és tejsavó van benne keverve, nem tisztán tejsavó. A szója nincs annyira jó fehérje, mint a tejsavó, rosszabb a felszívódása. Maga a Power Pro jó fehérje a maga kategóriájában, csak van ettől magasabb kategória is.
2014. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Diétánál pont a minőségibb, tisztább fehérjét kellene venni. Az olcsóbbakban az egyszerű szénhidrát is több. Scitec 100% WPP alá én nem adnám.
2014. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Myprotein Impact Whey, 78%-os natúr tejsavókoncentrátum, csupán nincs ízesítve, meg nincs telenyomva édesítővel. A Szent Scitec ugyanez, csak teleédesítve. Mindezek tetejében ez az Impact olcsóbb tud lenni akár a szójás keverteknél is.

Violá.

2014. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Megkérdeztétek egyáltalán a kérdező vércsoportját, mielőtt lefikázzátok a szóját? ...
2014. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dogmatix91 ***** válasza:
Fogyni akarsz és izmot fejleszteni (tehát növelni) egyszerre? Sok sikert! Az emberiség ~0,03%nak megy ez egyszerre.
2014. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ízesítetlen fehérje az kegyetlen rossz! Direkt benne van a kérdésben, hogy olcsó és finom fehérje....
2014. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A kegyetlen rossz erős túlzás (nekem semmi bajom vele, ellenben a biotöké baromi gejl édes volt), de úgy tudja ízesíteni, ahogy kedve tartja. Sőt, de van vagy 30 féle íz, még úgy is olcsóbb, mint a szenkettősség.
2014. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!