Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül edző terembe...

Mennyibe kerül edző terembe járni személyi edzővel? Vagy el lehet érni ezt otthon is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék erősebb lenni. Célom tulajdonképpen hogy minél erősebb legyek, igazából amennyi kitelik a "normál életmódból".

Tisztában vagyok azzal hogy most korona miatt nincs erre lehetőség, viszont én szeretnék elkezdeni "gyúrni".

Magamtól nem tudom miért de nem megy a dolog, otthon kezdtem el mert szégyenlős vagyok ha sportról van szó, viszont nem látok eredményt, pedig heti 3szor csinálom (talán mintha inkább fogytam volna zsírból).

Viszont a családom nem nagyon szeretné hogy edzőterembe járjak. Így 1 lehetőségem maradt, hogy saját pénzből kezdjek terembe járni.

Mit gondoltok nagyjából mennyibe kerülne átlagosan? Azok akik ezt csináljátok, mennyiért vállalatok edzést 0tól?

Heti 3 alkalom elég rá?

Válaszokat előre is köszönöm, elnézést ha valami hülyeséget írtam abszolút nem vagyok jártas a témában.

Vagy van arra lehetőség hogy otthon eltudjam érni ugyanazt az eredményt?

Célom az átlagos erősség, (karba mondjuk ha össze esik valaki az utcán akkor eltudjam vinni legalább egy biztonságos helyre, lábra, hasra igazából csak tényleg egy alap szint nekem bőven elég lenne még).



2021. febr. 9. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ha neked az kell hogy rugdossanak hogy csináld el se kezd mert előbb-utóbb úgyis abbahagyod

az edző hosszútávon drága lesz

az internetről nézd meg hogy kell szabályosan csinálni a gyakorlatokat vagy kérdezősködj a teremben

2021. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nem az kell, én szeretném csinálni. A baj azzal van hogy nem jól csinálok valamit és szeretnék a hibáimból tanulni.

Az akaratommal nincs baj már 4 hónapja...

2021. febr. 9. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első pár alkalommal hasznos egy edző, aki megmutatja a gyakorlatokat, és újakat is tanít.

Utána csinálhatod egyedül is. De még akkor is megéri 1-2 havonta egy órát kifizetni, hogy ellenőrizzen, és esetleg kijavítson.

2021. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Edző átlagban 3-4ezer per alkalom.
2021. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kondiberlet 10ezernel kezdodik. Egy ora egy edzonel 4ezer kb. Persze van dragabban is. Amig megtanulod a gyakorlatokat nem art. Ha nincs haverod akivel jarhatnal es ert hozza. Otthon gondolom nincs olyan felszerelesed amivel termi eredmenyeket erhetnel el. Terembe sokkal gyorsabban fogsz fejlodni foleg edzovel.
2021. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!