Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik szoktak edzeni.. van így...

Akik szoktak edzeni.. van így értelme?

Figyelt kérdés
Ha otthoni gyakorlatokat csinálok, h kicsit meg mozgassam az izmokat, pl.: napi 100 felules és 100 labemelés a cél, azt lehet váltogatva csinálni, mármint h 50 felules és 50 láb majd a másik fele a felulesnek és a lábnak. Vagy az lenne a lényeg, hogy ezt egyhuzamban kell megcsinalni és váltogatva nem jó?
2021. febr. 25. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy. Amelyik gyakorlatból 50-et meg tudsz csinálni egyhuzamban, annak től sok értelme úgy sincs.
2021. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Dehogynincs! Pont, hogy van!
2021. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
És úgy van értelme, hogy felülésből mondjuk megcsinálok 20-at egyhuzamba, aztán tartok egy kis szünetet, és 10 percenként csinálok 20-at, és így 1 nap alatt 100-at? Egyszer hagynék egy nagyobb szünetet is, mondjuk pár órát, és utána folytatnám a 10 percenként 20 felülést. Ígyis hatásos lehet?
2021. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Én 500 hasprést és 200 lábemelést csinálok, hónapok óta, hetente legalább 4x! Azt vettem észre, hogy mikor ilyen 20 meg 30 akat csináltam semmit se ért. Volt izomlázam, de látszatja szinte semmi. Mióta így bekeményítettem, van látszata is. Én uúgy gondolom, ha edz az ember, akkor keményen tolja, ne csak szórakozzon, mert úgy van eredmény. Persze ezt bírni is kell, mert rohadt fárasztó...
2021. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, én eddig semmi ilyesmit nem mozogtam, nyilván nem megy elsőre a 2-300 :D a lényeg csak annyi lett volna h ezt így váltogatva(nem szünetekkel)is lehet, v egyszerre minél több a jobb egy feladatból
2021. febr. 25. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, minnél több. De te érzed. Egyenlőre keveseket, majd fokozatosan told fel az ismétlést. De te tudod, én csak azt írtam le, amit én tapasztaltam.
2021. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4: Nyilván ha valamiből többszázat tudsz, akkor semmi haszna nem lesz ha helyette 30-at csinálsz belőle... De ha súllyal csinálsz hasprést/lábemelést amivel mondjuk 4x20at bírsz, akkor annak sokkal több haszna lesz, mint a súly nélküli "bekeményítésnek". Guggolást se 20kg-val csinálsz 100x...
2021. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkabb csinald szettbe. Csinalsz annyi hasprest amennyi megy aztan egybol labemeles amennyi megy. 2perc pihi aztan elorol. Ebbol mehet 5kör is majd. De 3al kezdj.
2021. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!