Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HIIT edzés utáni napon/napokon...

HIIT edzés utáni napon/napokon enyhe térdfájdalom?

Figyelt kérdés

Normális, vagy kicsit túlugráltam magam?


Szedjek valami porcerősítőt?



2021. febr. 25. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedj porcerősítőt.
2021. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az valami patikában kapható dolog?
2021. febr. 25. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
És normálisan melegíts be.
2021. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-4 perces bemelegítés van a tréningvideóban. Azt csináljam hosszabb ideig pl?
2021. febr. 25. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:

3-4 perc nem elég. Minimum 10-15. Plusz nyújts és figyelj a mobilizáló gyakorlatokra.


Az ízületvédő nem árthat (én is szedek),de legtöbbször nem ez a baj,hanem bizonyos izmok gyengesége/megröidülése...stb. Azaz ha nem vagy idős, vagy nem vagy élsportoló óvodás korod óta,azaz nincs porckopásod vagy bármi rendellenesség az ízülettel,akkor nem is az ízülettel lesz a baj.

2021. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint nyújtani edzés végén nyújts,ne előtte. Előző voltam.
2021. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=EG3E1KX3Ti4


Ehhez hasonlóakat csinálok meg. Ezekben van az elején belemegítés és a végén levezetés.

De mindkétszer csak pár perc.

Akkor az jó megoldás lenne, ha mondjuk kétszer végigcsinálom a nyújtást a végén? Szóval amikor egyszer végigmegyek a nyújtássoron, utána visszatekerek oda ahol nyújtani kezd és megint?

2021. febr. 26. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a nyújtás szép és jó, csak nem elég. Nem nyújt le mindent,amit kéne (pl a derék izmai, vádli) és rövid. Kétszer csinálod, akkor sem lesz minden lenyújtva.


Beletekertem az edzés részbe...hát... Csupa olyan dolog, amit ha rosszul csinálsz, lesérülsz. Nekem nem éppen tűnik mindegyik nagyon természetes pozíciónak.

2021. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!