Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aggódom a lányom miatt, nem...

Aggódom a lányom miatt, nem lehet, hogy túledzi magát?

Figyelt kérdés

A hónapban tölti a 13-at.


Heti négyszer van 2 órát az uszodában fele-fele arányban szárazföldi és vízi edzései vannak.

Egy ideje eljár futni, kb 40-60 percet van ilyenkor el itthonról, de ebben benne van a séta is.

Most hétfőn kitalálta, hogy csinálni fog egy ilyen edzést, ez is kb 30-50 perc naponta, és ahogy mutatta két hét alatt csak két pihenő van.


Napi 4-5x eszik, de nem túl sokat, a szendvicseket nem fogadta el az iskolába stb. egy nap maximum 1000-1400 kcal-t ehet, bár ez nagyon körülbelüli érték.



Aggódom érte, nem sok edzés ez?



2021. márc. 9. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindig fáradt, állva elalszik, akkor sok. Ha úgy látod, hogy rendben van, akkor nem sok. Remélem, azért tanulni is van ideje.
2021. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Általában miket szokott enni egy nap?
2021. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DeMoR ***** válasza:
86%
Ha szeretne profi spórtoló lenni, annak bizony ára van és együtt jár a sok edzéssel. Ha, ahogy az 1-es is írta, nem fáradékony és nem látszik fizikai hátránya belőle, akkor minden cool.
2021. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DeMoR ***** válasza:
29%
(Mellesleg egy profi spórtolónak nem kell jó tanulónak lennie, csak fittnek, hisz sport ösztöndíjjal felveszik jó pár helyre, aztán a spórtolók elég jól is keresnek ;D)
2021. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez így teljesen rendben van, példát vehetne mindenki róla! (Te is)

Nem kell aggódni érte, sokszor kell enni keveset, én is és mindenki így csinálja, aki egészségesen szeretne élni. Rossz helyen nincs, asport nyugtató hatású, jó a testnek jó a léleknek.

Ha azt látod, hogy kimerült és kezdenek romlani nagyon nagy sebességgel a jegyei, akkor van gond, akkor túlzásba viszi, de addig ne aggódj érte, örülj neki, hogy ilyen hasznosan tölti az idejét!

Én is Sportoktato, Fittness Welness Instruktor, Welness Spa manager vagyok, ugyhogy rendben vagy igy a kiscsaj! Javaslom Te se a gép előtt ülj, hanem sportolj! Vegyen mindenki példát róla! Végre vaalki, aki normalisan él, már ennyi idősen, büszke vagyok Rá)

(Jöhetnek amínuszok, ha megsertettem valaki egóját, vagy vaalkinek fáj az igazsag)

2021. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Hú, nehogy már hogy egy 13 éves, sportoló lánynak az 1000-1300 kalória elég. Maga az edzés, szerintem még belefér, de ilyen kevés kalóriával ez veszélyes lehet. Az élsport 3 legfontosabb dolga: 1 minőségi edzés, 2 elegendő alvás, 3 energiabevitel. Ha igazán jó sportoló szeretne lenni ezt kell megértenie. Érdemes elmenni táplálkozási tanácsadásra, vagy neten is találsz erről információkat.
2021. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!