Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mondjuk csak lábra edzek,...

Ha mondjuk csak lábra edzek, máshonnan is fogyok?

Figyelt kérdés
Étkezésre figyelek, nem számolom a kalóriát, de kevesebbet eszek, lisztes dolgokat, édeset kerülöm. Most épp egy nagyon jó popsi - comb edzést találtam. Ha ezt csinálom, meg a heti 4 kardio, a hasam is lemegy?

2021. márc. 10. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos mivel nem számolod a kcalt, így aztán passz, nem vagyunk jósok... vagy fogysz, vagy nem... még az is lehet, hogy hízol.
2021. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Onnan fogysz először, ahonnan a tested óhajtja.
2021. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem számolom, háromszor eszek egy nap, teljes kiőrlésű kenyeret, sovány csirkemell, tojás, ebédre levesek, óvodásnak való adag a második szinte mellé, amit én főzök. Vacsi 5 előtt mindenképp párolt zöldségek, gyümölcs mikor mi. Mellé 2-2.5 l mentes víz. Jelenleg 98kg vagyok, 168 cm, két gyerekem van.
2021. márc. 10. 17:51
 4/5 A kérdező kommentje:

Onnan fogysz először, ahonnan a tested óhajtja.


Ez jó a hasam mindig is a legleglegproblémásabb volt, de már elegem van a "jön a 3.baba?" kérdésből

2021. márc. 10. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs centralizált fogyás.
2021. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!