Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasamból szeretnék fogyni,...

Hasamból szeretnék fogyni, szerintetek hogyan? Máshonnan nem szeretnék, mert így is nagyon vékony vagyok.

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni, meg rengeteget biciklizek, lejjebb is ment a hasam,csak az a baj hogy közben rengeteget fogytam,a már így is vékony testalkatomból...:s

Valami tipp ?


2010. jún. 17. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

lokális zsírégetés nincs, szóval ha diétázol és edzel akkor mindenhonnan fogysz. amúgy hogy van ez hogy hasad van meg vékony is vagy?

Edzél konditeremben, egyél minőségi kaját, ezt már leírták pár helyen hogy mit.

Hasra edzhetsz minden nap. Futni meg talán elég heti 2-3 alkalom. persze ez az én személyes véleményem.

2010. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólást:) Amugy nemtudom,hogy miért van így:) Anyukám azt mondta,h ilyen az alakom,meg,hogy genetika...nem gáz,de ami nekik nem gáz,az azért egy 22éves lánynak gáz. ha meg elkezdek edzeni...hát nemtudom ígyis elég sovi vagyok. eléggé magas és most már csak 49 kiló:S és még mindig van hasam!:S
2010. jún. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!