Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 163 cm és 60 kg vagyok....

163 cm és 60 kg vagyok. Szálkásodni szeretnék. Sokat fogyni nem akarok. Egy hónapja futok rendszeresen heti 4-szer. 2x 35 perc és 2x 50 perc normál tempóban. Ez elegendő lehet a szálkásításhoz ?

Figyelt kérdés

Van rajtam nemi felesleg, de mellette izom is mert évek óta saját testsúllyal edzek.

Ezért elsősorban szálkásodni szeretnék persze gondolom ez némi súlyvezetéssel jár illetve ha futok megy le izomból is ezért akarom kombinálni a két edzés formát.



2021. márc. 1. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kalóriahiánnyal tudsz fogyni. Az étkezésedről semmit sem írtál, így nem lehet megmondani, hogyan alakul majd a súlyod. Ha meg akarod tartani az izmaidat (a szálkásítás ezt jelenti), nem a legjobb ötlet heti négyszer futni.
2021. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futás mellett is lehet izmot megtartani, csak nem szabad elhagyni a súlyzós edzéseket sem.
2021. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!