Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elliptikus tréner?

Elliptikus tréner?

Figyelt kérdés

Azt mondják az elliptikus tréner kifejezetten jó zsírégető/alakformáló célokkal rendelkező emberek edzéséhez. Az volna a kérdésem azoktól elsősorban, akik jártasak elliptikus tréneren való edzésben, hogyha magasra állítom az ellenállást, akkor egyúttal nem csak zsírt tudok égetni, hanem elég fehérje mellett még talán láb és farizmokat is építeni?

Köszi a választ.



#izomépítés #zsírégetés #elliptikustréner
2021. ápr. 27. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalatokat tudok mondani, mivel több mint egy éve napi szinten használom elég erős ellenállási fokozaton.


Hogy mennyire éget zsírt, azt nem tudom, számomra férfiként nem a fogyás elsődleges (kb. ugyanazon a szinten vagyok testsúlyban), viszont azt érzem, hogy a láb és farizmokat alaposan átdolgoztatja.

2021. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:) Én jelenleg 4es fokozaton használom, asszem 8 a max.
2021. ápr. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!