Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok? 19f

Milyen sportot ajánlanátok? 19f

Figyelt kérdés

Egy ideje már kondizok, de kezdem egy kicsit kevésnek érezni. Bármint oké, szedek fel izmot de nincs értelme ha semmire nem használom (szerintem). Tudom, tudom nekem kéne eldönteni, mert én tudom hogy mit szeretek csinálni, de az a helyzet, hogy igazából az összes sportot jónak látom.

A kosár az ami fixen nem jönne össze mert nem vagyok hozzá elég magas.



2021. ápr. 27. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Bár lány vagyok, de én is a küzdősportokat tudom ajánlani. Azok közül is a Muay thai-t, szerintem ez a legkomplexebb.

Nem azért, mert meg tudod védeni vele magad, hiszen arra a futás lenne a legjobb, hanem mert gyönyörű és tele van kihívásokkal. Nehéz, ezt bevallom, de ez benne a jó. Még csak 2 és fél éve csinálom, de már 1 éve szerelmes vagyok ebbe a sportágba, és legszívesebben örökké ezt csinálnám. Nagyon tudom ajánlani. Ha emellett döntesz, írj nyugodtan, elmondom mire számíthatsz. :)

2021. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp a hosszútávfutást ajánlom! Tudok is egy egyesületet ahol hobbi és profi szinten is űzheted akárhonnan
2021. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!