Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fut valaki heti háromszo...

Miért fut valaki heti háromszor? Így hány naponta fut?

Figyelt kérdés

Úgy nem jön ki a heti 3, hogy kétnaponta, de úgy sem, hogy háromnaponta. Így nincs benne rendszer, ha heti háromszor fut valaki, akkor van, hogy 2 napot hagy ki, vagy , hogy egyet. Miért nem kétnaponta, vagy háromnaponta fut akkor már, hogy legyen rendszer?

Tegyük fel elmegy hétfőn futni, csütörtökön és vasárnap. Utána megint 2 napot kihagy, és a következő héten szerdán és szombaton megy futni, de akkor valahova be kell még zsúfolnia+egyet, ha heti háromszor fut. Ha meg kétnaponta fut, akkor sem jön így ki.

Miért jó így, hogy nincs benne ilyen rendszer?

Remélem érthetően fogalmaztam, lehet, hogy kicsit zavaros:D



2021. máj. 17. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Háromnaponta. Minden harmadik napon fut.
2021. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én minden másnap futottam régebben.Így a legegyszerűbb.
2021. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbunk pihenőnapok alapjan osztjuk fel az edzéseket, nem ugy, hogy "heti 3x edzem".
2021. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van benne rendszer: heti háromszor fut, minden héten.


Pl hétfő, szerda, péntek, hétvégén meg pihen. Miért ne lenne ebben rendszer? Mit számít az, hogy 2 nap kihagyás lesz 1 nap helyett? Nem értem a problémát.

2021. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha valaki pl. hétfőnként, szerdánként és péntekenként fut, az mit mond, ha megkérdezik tőle, hogy hány naponta fut? Minden másnap?
2021. máj. 17. 13:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja majd, hogy változó melyik napokon, de heti 3x megy.


Egyébként kihagytál jó pár verziót, pl. hogy egymás utáni napokon megy mindig (nincs pihenő), vagy 2 nap egymás után és 1 egy vagy két napos pihenővel, stb..

2021. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Heti háromszor kirabolja a helyi bankot és futnia kell a rendőrök elől!
2021. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Ennek a kérdésnek most mi értelme van? Ez egy középszintű matek érettségi szöveges feladata?
2021. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most miért baj, ha nem kettő naponta fut, hanem pl. hétfő, szerda, péntek? Eleve attól is függhet, hogy mikor ér rá, az is rendszeres, ha mindig megvan a 3, de más-más napokon, ha úgy ér rá. De ha tudatosan csinálja a pihenést, akkor is lehet, hogy mondjuk a pénteki hosszabb, intenzívebb, mint a hétfő, szerda, ha az előbbi felállást vesszük.


Nekem volt időszakom, amikor úgy volt heti 3, hogy csak hétköznap edzettem, abból 1 úszás, 1 bringa és 3 futás volt, hétvégén meg túra.

2021. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Én is 3x futok. Senki nem kérdezte még meg, hogy hány naponta futok. K-Cs-Szo, ebből a szombati hosszú futás, a keddi kis intenzitású, a csütörtöki intervall. Utána 2 nap pihenő.

Szerintem ez tökéletes rendszer.

2021. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!