Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőknek káros a fehérje étrend/...

Nőknek káros a fehérje étrend/por?Férfi hormon milyen hatással lesz rájuk?

Figyelt kérdés
Baja lehet tőle egy nőnek a hormon tartalma miatt?Ha felépítek magamra izmot fehérjéből majd hirtelen leállok vele mi fog történni?Tényleg káros a májra és a vesére?

2021. máj. 19. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miota van a feherje porban ferfi hormon? 😀😀😀 zsak szamra venne mindenki ha ez igy lenne, eloszor olvass utana a dolgoknak mielott itt telibe egeted magad :)
2021. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1. nem tudom mit szedsz de hagyd abba, rossz hatással van rád.

2. mivaaaan?

3. a fehérjében nincsen hormon.

4. szinte minden ételben van fehérje azoktól sem lesz bajod.

5. ha sokat esze belőle és van valami alapbetegsége a vesédnek akkor lehet.

2021. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, meg annyi h en orulnek a legjobban ha csak a protein porral tobb kg izmot lehetne epiteni
2021. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azert irtam ki a kerdest mert tobb videot megneztem mar a temaval kapcsolatban es ujra es ujra azt emlegetik bennuk hogy a nok szervezete epp annyi feherjet epit be az izomba hogy azt megtartsa.Illetve a ferfiaknak tesztoszteronja sokkal tobb van illetve volt egy ismerosom aki rosszul lett egyszer azert mert a szervezete nem volt kepes beepiteni a feherjet es rosszul lett....ezek miatt kerdem
2021. máj. 19. 09:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"mert a szervezete nem volt kepes beepiteni a feherjet es rosszul lett"


Hogy mi van :D a felesleges fehérjétől nem fogsz vért hányni, röviden tömören energiává alakítja a szervezeted és kész.


"a nok szervezete epp annyi feherjet epit be az izomba hogy azt megtartsa"


Akkor szerinted hogyan épít izmot egy nő, hogyan lesz izmosabb? Ebben sincs logika.


"a ferfiaknak tesztoszteronja sokkal tobb van"


Ez nyilván igaz, csak köze nincs a többi leírt dologhoz.

2021. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Károsság: ha értelmesen fogyasztja az ember a fehérjeport, akkor nem károsabb, mint ezer más dolog. Ha rákeresel, hogy "xy étel káros" akkor kb mindenre találsz leírást, hogy miért káros. Állati eredetű dolgok az állatok tartása/étrendje miatt, a zöldségek, gyümölcsök, gabonák a permetszerek, feldolgozás és egyebek miatt. Persze ha betolsz 100-200 gramm port minden nap az már biztos nem a legegészségesebb, ha más miatt nem is, de a gyomrod valószínűleg nem fogja bírni.



"Ha felépítek magamra izmot fehérjéből majd hirtelen leállok vele mi fog történni"


Hát ha leállsz a "fehérjével", akkor sok jó nem fog történni veled :) De ha csak a fehérjeporra gondolsz, akkor ha nem pótlod a fehérjét más forrásból, akkor szépen lassan leépül az izomzatod a bevitt fehérjemennyiséghez viszonyulva.

2021. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vesebeteg vagy es sok feherjet viszel be akkor lehetbe bajod de ez 1 az 1000 bol. Nem lesz semmi bajod. Amugy troll vagy? Hany eves vagy? 😀
2021. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is trollnak érzem, de az is lehet, hogy csak a sötétség ilyen hatalmas.


Egyébként ez az embertípus a táplálékkiegészítő cégek álma. Jó esetben megnéz pár videót YouTube-on, aztán megrendel bármit úgy, hogy azt sem tudja mire való, mi a lényege, mi is az pontosan. Az ilyen emberek veszik meg a hitvány BCAA löttyöket, meg a kamu zsírégető pezsgőtablettákat is.

Az ilyen emberek aggódnak attól, hogy ha hetente kétszer kondizgatnak egy kicsit, mellette pedig esténként isznak egy csokis fehérjét, meg egy cukrozott tömegnövelő turmixot két szalámis pizza között, akkor "túl izmosak" lesznek.

2021. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
7 vagyok: bcaa-t enis iszok😀 edzes kozben vizet nem birnek🤷🏽‍♀️ De amugy igazad van, ezeknek az embereknek lehet eladni barmit. Egyik neves tapkieg boltban az elado csavo egy gyanutlan csajnak eladott teszto fokozot🤣 szegenyt sajnaltam nagyon de hat aki hulye…
2021. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Ez az embertípus szokott olyan kérdést kiírni, hogy "ha minden nap végig csinálok egy 10 perces Pamela Reif workout videót, mellette pedig megiszok egy L-karnitint, az elég a fogyáshoz"?
2021. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!