Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőknek káros a fehérje étrend/...

Nőknek káros a fehérje étrend/por?Férfi hormon milyen hatással lesz rájuk?

Figyelt kérdés
Baja lehet tőle egy nőnek a hormon tartalma miatt?Ha felépítek magamra izmot fehérjéből majd hirtelen leállok vele mi fog történni?Tényleg káros a májra és a vesére?

2021. máj. 19. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miert az nem eleg? Basszus tobb evnyi itthoni foldonfetrengos tornam ment karba :(
2021. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Kezdd el a gumiszalagos farizom erősítést otthon, edzés után pedig fogyassz chocapicet mandulatejjel. Ez a kombó sokkal hatékonyabb, mint Pamela Reif akármelyik workout videója.
2021. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12:


szia ezzel lehet hasból is fogyni mert feljött egy kicsi hasra meg emellett fenékre is szeretnék hizni de combot meg vékonyítani vagy ehhez már fehérjézni kellene? kockahashoz hány kalóriát egyek? ekonorf vagyok tehát könnyen hízok ha ez számít valamit!!

2021. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy a gumiszalag hasra és fenékre annyira nem hatásos. Combra még valamennyire igen, de főleg toka és tarkó edzésére szolgál. Hasra és fenékre én az extrém rollerezést ajánlom. Nézd meg azokat a 11-12 éves kisgyerekeket, akik rollereznek, milyen jó kondiban vannak. Kövesd a példájukat. Rollerezés előtt pedig mehet a szójafehérje izolátum. Tudom, hogy sokan félnek tőle, hiszen extrém módon megnöveli az izmok tömegét már az első napokban, de te ne aggódj. Tanuld meg elviselni a sikert!
2021. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kockahashoz pedig szerintem nyugodtan mehet a napi 100 kalória: ez az úgynevezett etióp diéta, nagyon hatásos. A 200 kalóriás kongói diéta véleményem szerint már túlságosan megengedő. Ki akarna csak hat kockát, amikor nyolc is lehetne?
2021. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 májam volt.Most cserélik 3 ikra.Sok fehérjet ettem.Mind májra ment nem popsira!
2021. máj. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!