Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nekem melyik fehérjeport...

Nekem melyik fehérjeport ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon vékony vagyok és a suliban a doki mondta, hogy azért mert nem tudok elég fehérjét bevinni a szervezetemben a napi táplálkozással és ő ajánlotta, hogy vegyek fehérjeport vagy valamilyen táplálékkiegészítőt. Szóval ha mellette otthon fekvőzök és iszok mellé ilyen cuccot akkor lehet valami eredmény egy kicsit izmosodni és hízni szeretnék.

(ha lehet akkor linket is kérnék, hogy hol tudom megendelni) Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm. 18/F


2010. aug. 25. 18:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
tűzrevaló kis köcsög
2010. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ne magaokból induljatok ki, hogy netvagány, meg tűzrevaló. Én már letettem pár dolgot az életben, ellentétben veletek.
2010. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Vagyis az asztalra.
2010. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni ha még 1 ilyen szintű honlapon is csak össze vissza írogatsz.Ráadásul még hülyeséget is.

Biztos sokat letettél az asztalra

2010. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Az meg pláne sokat elmond rólad hogy 1 vadidegennek próbálod bizonygatni hogy te mekkora ember vagy.Ezt tényleg az igazán sikeresek szokták nem a szájhős senkik
2010. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!