Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nekem melyik fehérjeport...

Nekem melyik fehérjeport ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon vékony vagyok és a suliban a doki mondta, hogy azért mert nem tudok elég fehérjét bevinni a szervezetemben a napi táplálkozással és ő ajánlotta, hogy vegyek fehérjeport vagy valamilyen táplálékkiegészítőt. Szóval ha mellette otthon fekvőzök és iszok mellé ilyen cuccot akkor lehet valami eredmény egy kicsit izmosodni és hízni szeretnék.

(ha lehet akkor linket is kérnék, hogy hol tudom megendelni) Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm. 18/F


2010. aug. 25. 18:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
(bocs az előbbi tzzzzz-ért, a macskám végigsétált a billentyűzeten)
2010. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Akkor te még jól jártál mert az enyém a csirkemellemből meg a pizzámból lopott az előbb
2010. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 clint ***** válasza:
én itt inkább már abban látom a problémát, hogy a kérdező azt hiszi a fehérjepor hízlal.
2010. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Van itt több probléma is...
2010. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 clint ***** válasza:

Egyszerüen mostanában csak röhögök a hozzászolásokon.

Az ilyen "más sportolók is szedhetnek glutamint meg bcaa-t" dolgok. És minek? Egy focista például minek szedjen aminósavat? Még egy komplex fehérjét vagy tömegnövelőt megértem mert pl erő és energia fenntartásához talán jó lehet.

A fekvőtámasz pedig nem sport. A fehérje sosem fog az izomba kerülni magában. Aki magában fehérjeport iszik az pont hogy fogyózik, és zsír és szénhidrát mentes italt fogyaszt, vagy az izomzatát védi, de nem növeli.

2010. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 clint ***** válasza:

bocs, javítok:D

zsír és szénhidrát szegény italt fogyaszt.

Neked kérdező nem fehérjére van szükséged, hanem masszív KAJÁRA!!!!!

2010. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

De akkor leírom hogy megértsd.


A gyerek fekvő+fehérjepor kombóval akar izmosodni.


Beírom hogy f*szság mennyen edzeni meg zabáljon hízni akar.


Jössz te 1 nagyon okos gyerek aki közli hogy a fehérje bármilyen más sport mellé is jó mert csak tápanyag.Nagyon sokat megtudtunk.

Ha 1 közegben azt olvasom hogy izmosodni meg fehérje akkor súlyzós edzés nem más sport.


"Nagy okosságodban beveted hogy BCAA-t meg Glutamint bármi mellé lehet szedni.Aztaaaaaa:O Te ennyit tudsz?Mi a f*sznak?2 sima aminósav ami magában semmit nem ér.Ezek arra lettek kitalálva,hogy a gyengébb minőségű fehérjeporokba tedd mert azokban nincs benne egyik sem.Magyarul lehúzás.Diétán kívül semmi haszna. "

Tömegelés alatt is szedtem és volt haszna. Azta??? Ez ilyet is tud?? Nem egy focistát, K-3ast ismerek aki szedi a tápkiegeket és van haszna. De ha neked akkora fa@sza szervezeted van, hogy előállít több g kreatin, valint, izoleucint, leucint, glutamint egy nap, akkor nem semmi.


És a súlyzós edzésen kívül bármi más mellett be lehet vinni kajából elegendő tápanyagot(pláne ha valaki fekvőtámasszal akar izmosodni)

Csak szerinted ki eszik egy nap fél kiló csirkét? Még az is csak 100g.

2010. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"A fehérje sosem fog az izomba kerülni magában. Aki magában fehérjeport iszik az pont hogy fogyózik, és zsír és szénhidrát mentes italt fogyaszt, vagy az izomzatát védi, de nem növeli."


Csak a fehérje az izom alap építője. De itt olyan okosnak hiszi magát egy két ember... Kíváncsi lennék rá, ki mennyit olvasott a testépítéssel kapcsolatban, mert totál 0 a tudása.

2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 clint ***** válasza:

17:31

igen okosabb nálad te nagyonhülye. Ha a fehérje önmagában képes lenne izomzatot növeszteni, minek kellene a szénhidrát?

És ezesetben a szálkásítás közben is nőne az izomzat, amikor szinte csak fehérjét eszünk extrémen magas bevitelben.

Ne azt írjad, hogy ismersz focistát meg küzdősportost aki használ aminosavakat, hanem azt írd le, hogy mire használja??? A szimpla fehérjeport, vagy kreatint még megértem, nem feltétlen csak testépítőknek van na de BCAA vagy glutamint magába minek?

2010. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Ennyire hülye ember már nem lehet.Veszek normális fehérjét amiben van glutamin és akkor nem kell venni.Nem gyanús hogy lószart se írsz aminek bármi köze van a kérdéshez csak okoskodni próbálsz amikor totál f*sz vagy?



Melyik fehérjében van glutamin? Mondj már egyet? (nem nagyon találsz 4000alatt kilóban)


Glutamin: Feltölti a glikogénraktárat, megakadályozza a katabolizmust. De te akkora ász vagy, hogy te magadnak előállítod. A ch ról hol volt szó te aberrált állat? Csak a fehérje volt a téma.


u.i.: Ezzekkel a káromkodásokkal csak magad minősíted.


A glutamin ki is tolta nekem a fáradtságot.

Szóval először tanulj, olvass, mert hülye vagy. Glutamin magába minek.. Hát magában tényleg nem sokat ér, mert van egy fajta prioritás a tápkiegeken belül is, de ilyet, hogy semmit nem ér... Neked semmit, egy dolog.

2010. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!