Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nekem melyik fehérjeport...

Nekem melyik fehérjeport ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon vékony vagyok és a suliban a doki mondta, hogy azért mert nem tudok elég fehérjét bevinni a szervezetemben a napi táplálkozással és ő ajánlotta, hogy vegyek fehérjeport vagy valamilyen táplálékkiegészítőt. Szóval ha mellette otthon fekvőzök és iszok mellé ilyen cuccot akkor lehet valami eredmény egy kicsit izmosodni és hízni szeretnék.

(ha lehet akkor linket is kérnék, hogy hol tudom megendelni) Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm. 18/F


2010. aug. 25. 18:26
1 2 3 4
 21/35 clint ***** válasza:

"Tömegelés alatt is szedtem és volt haszna."

Na és te ebben biztos vagy, hogy nélküle kevesebbet fejlődtél volna ugye?? Bírom amikor valaki fejlődik és az tutira biztosra veszi, hogy a kiegészítő miatt. Én is ha jövő héten veszek egy vödör sciteces fehérjeport és fejlődök majd tutira amiatt az edzés után megivott fehérjétől fogok fejlődni, nem is a napi kiló csirkétől, (ami szintén fehérjét tartalmaz, gondolom ezt nem tudtaD:D:D)vagy a szénhidrátbevitel minőségétől.

Létezik hormonháztartás(tesztoszteron ami néha magasabb néha kisebb), sőt placebó is.

Habár ezt hiába is mondom, gondolom ezt te jobban vágod te testépítés szakértője.

Megkérdezhetem mikor vittél be bcaa-t vagy glutamint?

2010. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Ennyi...feladom.Megint átkanyarodtál 1 másik részhez ami teljesen más ami az előző hozzászólásodban volt.Egyik baromságból esel a másikba és hajtogatod azt amit az alapismeretek.hu-n olvastál


[link]


[link]


Csak hogy2t írjak.Megakadályozza a katabolizmust?Erre van a tejsavó.Kitolja a fáradtságot?Na erre a folyamatra kíváncsi vagyok hogy csinálja.


ma 17:31---->Itt volt szó a ch-ról csak a nagy eszeddel le sem esett.Leoltod clinet az alapismeretek.hu-val,de nem veszed észre mire célzott.



Azt még mindíg nem fogtad fel hogy a súlyzós edzés mellé kell nem más sportokhoz mint ahogy te írtad az első hozzászólásodban de hamar felejtesz.Még mindíg össze vissza írkálsz lószart se tudsz csak magyarázod ugyan azt a hülyeséget aminek sem a kérdéshez sem az előző hozzászólásomhoz nincs köze.Egyszerűen nem tudsz válaszolni arra sem amit clint kérdezett meg arra sem amit én csak annyit hogy feltölti a glikogén raktárakat.B*zdmeg töltsd fel 8000ft-ért meg 600g glutaminnal amikor ennyiért kapsz 1 normális tejsavót.


És inkább minősítem magam a stílusommal mint azzal hogy segghülyén pofázok bele olyanba amihez nem értek

2010. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 clint ***** válasza:

18:12

te ne mond hogy olvassak utána, mert sztem kicsit több időt töltöttem a testépítésben mint te, és biztosra veszem kicsit több kiló izom van rajtam mint rajtad.

Te olvass utána, és igenis szó volt a szénhidrátról, szénhidrát nélkül sosem fog az a rohadt fehérje neked az izmaidba vándorolni, hacsak nem fecskendezed be injekcióval. Glutamin pedig minden fehérjében van. A kazeinnek kb 20%-a glutamin. A búzafehérjének majdnem 40%-a glutamin. És amúgy ha tudni akarod ahoz, hogy valami fehérjeszintézist elérj vele, ahhoz peptid kötésü glutamint kéne fogyasztani, nem szabad aminósavat.

A leucin tényleg növeli a fehérjeszintézist, de ahhoz, hogy ez hatásos legyen minden étkezés után le kéne nyomni 5 grammot belőle. Edzés után és reggel ugyanis alapból nagy a fehérjefelvétel bcaa-val vagy anélkül.

2010. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Tudod, van egy alapintelligencia. Ha valaki írni sem tud-bár én sem tudok 100%-ig, de olyan brutál hibákat, mint te nem ejtek-azzal felesleges tárgyalni, mert az valószínüleg aluliskolázott. De komolyan: Ha olyan sokat olvastál volna, tudnál írni. És ezt most komolyan mondom, mert én is úgy tanultam meg. Nem úgy, hogy csak hajtottam a hülyeséget, meg kur@ anyáztam.
2010. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Még mindig csak szöveg és semmi válasz
2010. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 clint ***** válasza:

na mond már milyen hülyeséget hajtottam???

Ez a gond, hogy te csak olvasgattál utána, én meg világéletemben olyan emberektől tanultam akik már bízonyítottak. És sosem qrvaanyázom.

De haljam te túliskolázott, milyen hülyeséget írtam???

De válaszolj ne csak reagálj néhány kiragadott dologra!

2010. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem neked írtam, szóval arcot alapba!
2010. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
De nem tud válaszolni mert csak jártatja a pofáját
2010. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 clint ***** válasza:
De kemény. Netvagány.
2010. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
az hát
2010. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!