Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetnék el olyan...

Hogyan érhetnék el olyan alakot, hogy egy kis zsír is maradjon rajtam, de izom is legyen rajtam? Milyen gyakorlatokat kellene végeznem hozzá? Nagyon kezdő vagyok a témában de szeretnék változtatni.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nőként nem leszek sosem annyira izmos mint egy férfi, de ennek ellenére sem szeretnék csupa izom lenni. Szeretném ha maradna rajtam egy kevés zsír is. Ezt hogyan lehet összehozni? 155 cm és 48 kg vagyok. Körülbelül semmi izom nincs rajtam jelenleg. Szeretnék feszesebb és nőiesebb lenni. Tudok képet is küldeni privátban jelenleg hogyan nézek ki. Nem tudom ebből a testből mit lehet kihozni. A normális válaszokat előre is köszönöm.

21l



2021. júl. 2. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
súlyzós edzés flex étrenddel
2021. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

küldhetsz képet.

egyébként azt hozol ki belőle amit akarsz és amennyi munkát beleteszel.

egyébként súlyzós edzés és kis odafigyelés arra it eszel.

2021. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Napi negyed óra közepes intenzitású kardió, fél-egy óra súlyzós edzés.

Ha nem akarsz nagyon szálkás lenni, akkor teljes k. kenyér és kicsit zsírosabb húsok is mehetnek, annyi hogy csak egy kicsit kell kalória deficit fölé menni. Ha van egy patent étrended nagyon gyorsan fogsz változást látni, mivel alacsony vagy és nagyon egyszerű formásodni. Ha gondolod küldhetsz képet.

2021. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kemény-tudatos munkával bármilyen testből ki lehet hozni "valamit".Ha kitartó vagy úgyis megtalálod a válaszokat de :a "tömegelés" nőknél is van, amikor izmot szedsz fel ilyenkor jön zsír is víz is, majd van a diéta időszak amikor ezt leadod, ez a klasszikus tömegelős-szálkásítós módszer, ez a legelterjettebb manapság...
2021. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!