Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasz, tolóckodás, felülés?

Fekvőtámasz, tolóckodás, felülés?

Figyelt kérdés

Ezekkel mennyire intenzíven lehet edzeni magunkat, és mennyi idő kell a látható eredményért? Kőkeményen fekvőzők, de nem minden nap, mert tisztában vagyok a testépítés szabályaival. A kérdésem az, hogy mikor fognak látható, érezhető jelek megjelenni?

Köszönöm!

15/F


2010. aug. 27. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
újabb hülye a láthatáron
2010. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A fekvenyomás pont hogy 3 izomra megy te hülyegyerek.Az 1kezes 1lábas baromkodás meg a vállra izolálja az egész testsúlyodat.Tényleg k*rvára jót tesz az ízületeknek.Főleg hogy így szart sem ér.

2 kezes padnak támaszkodva széles karállásban.Csak így jó mert így megy a legjobban mellre.És a fekvő elvileg 1 mellcentrikus gyakorlat.Ez is csak szupreszettben kiegészítésnek.Máshogy felesleges ízületgyilkolás.

2010. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Hát örülünk neki h4xX,hogy te jobban értesz a testépítéshez mint Schwarzenegger papa.

De akkor hogy lehet,hogy mégis te vagy a senki,és ő Kalifornia kormányzója?


De hogy tanulj is valamit édes fiam: [link]


Ezután nyugodtan szólíthatsz Mesternek.

2010. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hát pont nem mellgyakorlat. ez egy gyakorlat, ami igénybeveszi a mellizmokat is. Meg az egész testet.


Az hogy neked fáj a vállad az egykezes fekvőtől, csak azt mutatja, mekkora sissy vagy még az edzés területén. Ez a helytelen technika és az erő hiányának az ismérvei.


Azért elég szomorú, hogy osztogatod a kokszolással kapcsolatos tanácsaidat itt, de még egy egykezes fekvőt sem tudsz rendesen megcsinálni...

2010. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

1 Arnold kerettel fekvőzött ami megint más.


2 Akárhogy vergődsz az egykezes fekvő 1 SZAR


3 [link] Tényleg nem melledzés csak hogy 1 konkrét példát hozzak


4 Igénybeveszi az egész felsőtestet.Ezért szar magában.Nincs izomstimuláció nincs izomroncsolás nem ér szart sem.(az előbb linkelt cucc azért nem mond ellent mert ha megnézel 1 edzésvideót egyből láthatod hogy Ronnie hogy csinálja)


5 Az hogy nem bírja a vállam az egykezes fekvőt az erő hiánya?Jó nagy f*sz vagy.Tipikus mutogatnivaló.Mert az egykezes egylábas hülyeségedet annyi féle képpen lehet kivitelezni...


6 Hol mondtam hogy nem bírok csinálni?De minek csináljam ha öli az ízületet,mivel szar a vállam fáj is,és szart sem ér.Normális fekvőt szoktam én is de aki magában attól vár fejlődést vagy olyat kijelent hogy annak nem is kéne súlyzós edzést végeznie aki nem tud 10 egykezes hülyeséget csinálni az aztán k*rva sokat érthet a dologhoz.


7 Az hogy én szoktam írogatni a koxos kérdésekhez azért van mert értek hozzá.Közöd a dologhoz?Szabd már meg hova írok.Legyél már akkor k*rva nagy király.Vért ne adjak neked?


8 Mester mi?Ezt a szintet amit itt képen linkeltél anno 1 év alatt lehagytam.Szerintem ez most se lesz másképp de majd elválik


De mivel nem akarom hogy más köcsögök miatt megint engem tiltsanak ki inkább nem vitatkozok IGAZAD VAN.Az 1kezes fekvő az ász.Kérdezőnek:csináljad mert a hülyegyerek azt mondja.Biztos hogy k*rva sokat fogsz fejlődni tőle

2010. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem értesz te semmihez, barátom. Osztogatod az edzéstippeket, holott a vállad "szar" és fáj is. Bizonyára azért fáj, mert helyes módszerekkel és körültekintően edzed. Azzal ne törödj, hogy kismillió ember edz egykezes fekvővel, súlyzóval (igazából tökmind1), mégse "szar", fáj a válluk.


Vajon miért lehet ez? Talán nem is a gyakorlatok "szarok", hanem az aki végzi őket?


De szerencsére nemcsak az edzéshez értesz (amivel ügyesen lerokkantottad magad) de a kokszoláshoz is... És ennek teljébe még osztogatod a tanácsaid is. Gratulálok.

2010. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A vállam nem kivitelezési hiba miatt ment szarrá hanem miattam.Ennyihez van közöd.

A vicc az hogy ugyan olyan okoskodó szardarab vagy mint az átlag .Nem tudsz az előző posztomra reagálni és 1 olyan támadási pontot keresel ami úgy nem sokat ér ha nem tudsz rólam háttérinformációt.

Próbálsz olyannal jönni hogy rossz kivitelezés miatt ment tönkre a vállam(amit már írtam hogy nem)és ebből még 1 olyan párhuzamot is vonsz hogy akkor nem érthetek hozzá(mondod te az egykezs fekvők mestere).A sok profi is g*ciszánalmas hogy egyfolytában szakad a bicepszük szétmegy a válluk(gyakori)Ők is segghülyék nem értenek hozzá...Nem tudják kivitelezni a gyakorlatot igaz?Nem azért mert túlvállalják magukat a súlyok miatt vagy mert nem figyel az edző/edzőpartner.Szerintem egyre jobban lejáratod magad a hülyeségeiddel de megint neked van igazad

2010. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Megint terelsz de ok akkor személyeskedjünk.


Én is ismerem a te fajtádat.Az a fajta naturál köcsög vagy amelyik ugat azoknak akik mernek szteroidozni és ezzel kihozni magukból a legtöbbet.Te 1 tipikus beszari hobbigyúrós nyomorák vagy.Az a típus amelyik beszól a koxosoknak hogy "persze azzal te is úgy néznél ki".Az nem jutna el az agyadig hogy te annyi szteroidot nem tudnál szedni hogy normálisan nézzél ki.De te ezzel a szöveggel nyugtatod magad.


Tipikus olyan nyomorék aki irigy azokra akik be merik vállalni,akik tudják mellette tartani a kaját és az edzést.Nem vagy több mint 1 gyáva hobbigyúrós féreg.


Ui.:tudatlanságod megint bizonyítottad de annyit megsúgok hogy szteroid mellett jobban kell ismerni az edzésformákat,a genetikádat,többet kell enni(speckó étrend,erőltetett étkezések)keményebben kell edzeni.Csak a magukat nyugtató beszólogatós naturálköcsög ezeket nem tudja.Ahogy azt sem hogy emögött milyen munka van

2010. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ez a pár dolog nem elég ahhoz, hogy rendesen fejlődj. Ha kondizni akarsz, akkor úgy kell, hogy az egész test izomzatát megdolgoztasd, hogy semelyik izomcsoportod se sorvadjon el, mert az aránytalan izomzatot eredményez. Ne hallgass azokra, akik mesterséges proteinkészítményeket ajánlanak. Ezekbe olyan adalék is van(pl.:kreatin), amely az izomsejteket úgy felpuffasztja, hogy nagyobbnak néz ki az izom, de gátolja a további fejlődést.
2010. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja persze :) a koszosmatyik a csúcsteljesítményért kokszolnak. Épp ez a gáz barátom, hogy kokszal is csak ilyen kínosan kevés jön ki. Azért mer kokszolsz, nem leszel okosabb, vagy több. Ha érted a sportot, és kokszolsz, profi leszel. Ha meg nem érted, akkor csak egy felfújt hülyegyerek leszel. pont. Mindenki döntse el, melyik kategóriába tartozik.
2010. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!