Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasz, tolóckodás, felülés?

Fekvőtámasz, tolóckodás, felülés?

Figyelt kérdés

Ezekkel mennyire intenzíven lehet edzeni magunkat, és mennyi idő kell a látható eredményért? Kőkeményen fekvőzők, de nem minden nap, mert tisztában vagyok a testépítés szabályaival. A kérdésem az, hogy mikor fognak látható, érezhető jelek megjelenni?

Köszönöm!

15/F


2010. aug. 27. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Végre félig egyetértünk.Azért a profizmushoz pénz is kell.Sok jó magyar testépítő van akik értenek hozzá és koxolnak is de mégsem profik mert nem akarnak azok lenni.Nem éri meg.Úgysem lehet az amcsikkal versenyezni.Van akik koxol ért hozzá de nem tud előre lépni mert annyi pénze sem marad hogy felkészüljön 1 versenyre


Az előtted hozzászólónak:ez ugye csak vicc volt?

2010. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ne hallgass azokra, akik mesterséges proteinkészítményeket ajánlanak. Ezekbe olyan adalék is van(pl.:kreatin), amely az izomsejteket úgy felpuffasztja, hogy nagyobbnak néz ki az izom, de gátolja a további fejlődést."


Ez nagyon jó:D Bírom ha valakinek van humora!

2010. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi. De sosem szednék ilyen műcuccokat, semmi kedvem ahhoz hogy mesterséges izmokból álljak, mint valami összetákolt robot...

Figyelek a fehérjebevitelemre, de porok helyett inkább tojás, tej, fehérhús stb... ami legalább TERMÉSZETES dolgokból állnak, és nem a gyárak futószalagjain készültek...

Tehát a porokat és hasonló hülyeségeket nagy ívben elkerülöm, mert ez olyan, mintha minden egyes nap, minden óra tanuláshoz egy adag energiaitalt innék, hogy jobban fogjon az agyam. Nem kis mennyiség, és kis idő után már iszonyatos hatása lenne... A középkorban is megoldották izomfejlesztő mindenféle porok nélkül, hát akkor most is meg lehet oldani. ÉS mint tudjuk, a türelem rózsát terem...

2010. aug. 30. 05:17
 24/25 anonim válasza:
figyelj ne hallgass a nagyokos kreténekre! én fekvőzök mai napig és tolockodok meg húzódzkodok. a súlyzók mellett tökéletesen fejleszt engem,csak mindig nehezíteni kell. egy kezes fekvőtámasznak igenis van értelme,ha valakinek elég erős a válla hozzá!! sok sikert! hello
2012. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nagyon jókat röhögtem! :D


Itt van aki nem tud különbséget tenni fekvőtámasz és fekvenyomás között és közbe másokra mutogat! :D


"középkorban is megoldották izomfejlesztő mindenféle porok nélkül, hát akkor most is meg lehet oldani."


Tényleg megoldották? :D Szerintem fingjuk nem volt az edzésről.

2012. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!