Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok,40 kilógram...

14 éves fiú vagyok,40 kilógramm. Hogy ha most elkezdek kondizni nőhetek valamit, ha folyamatosan csinálom 1 évig? (Elég kitartó vagyok. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 01:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
Rendes étrenddel simán:)
2010. aug. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze de mint előttem is írták rendes étrend kell. Bár szerintem ha most elkezded akkor az nem csak 1 évig fog tartani :) remélhetőleg.
2010. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok, pár hónapja kezdtem, hihetetlen eredményeket értem el, hisz most, ebben a szakaszban reagál a legjobban a szervezet az edzésre :) Fontos dolog, hogy mikor valamit csinálsz, akkor erőfeszítés közben fújd ki a levegőt (pl. fekvnyomásnál nyomás közben fújd ki), mert akkor a tüdőd kapacitása nő, ezáltal a mérete is, és a mellkasod szép, formás lesz, és a tested is V alakú.
2010. aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem csak ezért kell a levegővételre figyelni.Meg a V alakhoz nem hiszem hogy a tüdőkapacitásnak köze lenne.Az inkább hát+genetika.


Azért kell a légzésre figyelni mert ha visszatartod a levegőt nem jutnak oxigénhez az izmok ,tejsav gyűlik fel és egyszerűen elfárad az izom.



A kérdezőnek:csináld de ne csak 1 évig.Egyél rendesen és pár hónap alatt meg fogsz lepődni.De ha akkor megállsz a fejlődésben(mert meg fogsz)NE hagyd abba.Majd megindul megint

2010. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, minden kedves felhasználónak.

Értelmes kommentek születtek.

Hát akkor úgylátszik elkezdem, mellette még szertornázni is fogok, ha nem zavar be.

Étkezéssel nincs gond, mennyit kéne enni 1 nap kb? :D

2010. aug. 28. 08:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor gond van az étkezéssel ha azt sem tudod mennyit kéne enned. :D Milyen magas vagy? Szertornázni még sohasem szertornáztam viszont szem előtt kell tartani, hogy egyszerre csak egy sportban lehet igazán az ember. Ezt amúgy felejtsd el ez nem igaz, de ehhez rengeteg munka kell, és csak két hasonló sportban lehet jó valaki. Pl.: egy boxoló lehet jó rögbijátékos de egy erőemelő nem valószínű, hogy tökéletes sprinter is. Igazából elég hülye példa volt de remélem érted. A szertornában lehetsz nagyon ász de akkor nem előnyös a túl nagy tömeg. Találd meg az átmenetet, természetesen csinálhatod mind a kettőt egyszerre de viszont csak az egyikből lehet profi.
2010. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kondizásban persze lehet profi, de már szertornában sajnos nem, mert azt nagyon fiatalon tanácsos elkezdeni.(4 éves kor körül) Persze hobbiként, kiegészítésként szuper, mert viszonylag sok ott is az erősítés, pláne a fiúknál.
2010. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A normális étkezés nem azt takarja hogy te pl qva sok palacsintát meg tudsz enni egy nap meg nutellás kenyeret stb...

Minnél több húst és rizst.

2010. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hszeket.

Mindent értek,160 magas vagyok, tudom elég kicsi

de majd megnövök :)

Én nem szeretnék profi lenni, egyikben sem csak úgy szertornából versenyre járjak, kondizásból körülbelül így szeretnék kinézni ; [link]

Bár régebben szertornáztam, csak abba kellet hagynom csuklótörés miatt.

Amit linkeltem az kb mennyi idő, ha minden nap eljárok kondizni, és mindent normálisan csinálok?

De volt egy barátom aki csak szertornázik 3-4 éve, és így nézki mint a képen a férfi amit linkeltem :)

Előre is köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 28. 22:03
 10/16 anonim ***** válasza:
1 év alatt rengeteget lehet fejlődni. Szteroidokat, fehérjéket semmiképp se használj, mert az csak tönkreteszi a szervezetedet. Maradj az állati fehérjéknél.
2010. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!