Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele?

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tervezem, hogy kezdek magammal valamit. Soha nem voltam sportos alkat, a testmozgasom is a minimumon van. Egy teljesen kezdőnek mit tudnátok javasolni? Itthon van van egy edzőgumim és fogok kézi súlyzókat is venni, de tervezem, az edző termet is. Bár azt kissé félve, még sosem voltam és egyedül az elején nem szívesen mennék.

24 éves, 55 kg, 160 cm vagyok, és inkább csak egy kis testtónust szeretnék.

Lehet fejlődni szimpla otthoni gyakorlatokkal, vagy ez nem hozna önmagában eredményt?

Sokan mondják ezt kalória deficitet is, azt mennyire érdemes figyelni?

A segítségért hálás lennék!



2021. aug. 23. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kalóriadeficitnek csak akkor van értelme, ha fogyni akarsz. Neked nem érdemes, csak elfogynál. Persze, lehet fejlődni otthon is. Szerintem egyszerűbb, ha előző nap összeírod magadnak, mit akarsz csinálni másnap, így kisebb az esélye, hogy feladd (nálam ez vált be). Na meg ott a töménytelen mennyiségű tornavideó a neten, válogass bátran! Csak csináld, hajrá :)!
2021. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy változást érj el 3 dologra kell figyelned.Az egyik az edzés,a másik a táplálkozás,és a harmadik a pihenés.Ha ezek rendben vannak,akkor fejlődni fogsz.Otthoni edzéssel is sokat lehet alakulni,de ha komolyabb céljaid vannak akkor az edzőterem a megoldás.Google a barátod,találsz étrendeket is,kezdő edzéstippeket,terveket,gyakorlatokat.
2021. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!