Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportok közül melyik a...

Küzdősportok közül melyik a legjobb nekem?

Figyelt kérdés

sok éve kajakozok versenyszinten de szeretném abbahagyni, viszont a sportolást nem. valamelyik küzdősportra szeretnék váltani. olyan küzdősportot akarok, amelyiknek nagy sportértéke van és ahol kemény full kontakt sparring van.

néztem az oldalon sok régebbi küzdősportos kérdést meg választ és vannak nagyon értelmes hozzászólások is, de sok bugyutaságot is olvastam úgyhogy nem tudok dönteni egyelőre. nem versenyézésre kell és nem önvédelemre, tényleg csak a sportérték miatt. szerintem nem lehet magad megvédeni küzdősporttal az utcán ha balhé van, de szerencsére nem afganisztánba lakok, hanem magyarországon úgyhogy úgysem fogok soha balhéba kerülni az utcán. amúgy is elég nagydarab vagyok, szóval még sosem kötöttek belém és szerintem nem is fognak.

pesti vagyok szóval szinte bármilyen küzdősport szóba kerülhet. viszont wing tsunt és társait ne is ajánljátok mert azok nem érdekelnek. 19/f



2021. aug. 28. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9 nem kell utánanézned és visszaszívni sem semmit. Amúgy sem tudom, mit jelent a "cringe". Nem beszélve arról, hogy az itteni közönség már nyilatkozott, hogy totál haszontalan választ adtam. Nem mondom, kíváncsi lennék, hogy pontosan miben is tévedtem, de azt hiszem, ezt örök homály fedi majd.
2021. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
18%

Bocsi az offert kérdező, de én is pont így állok hozzá, és én is szeretnék elkezdeni egy küzdősportot.

Sokan írtátok a boxot, de nekem hiányzona a rúgás, a Savate-ról mi a véleményetek?

2021. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Savate? Baromság. Először menj el bokszolni, és ha már tudsz ütni, ráérsz rugdalózni!
2022. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!