Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A csuklómat birom marokerősítő...

A csuklómat birom marokerősítővel erősíteni?

Figyelt kérdés
Vagy mivel birom azt erősíteni?
2010. aug. 31. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a csukló egy izület. miafrászt akarsz rajta erősíteni?


Amit az előző belinkelt, az a gyakorlat az alkarizmokat erősíti a könyök alatt.


ha a fogáserődet akarod erősíteni, akkor ahhoz gripper (marokerősítő) kell. De felejtsd el a fitness grippereket, szart se érnek. 2 jó márka van, a Heavygrip (ez jó és olcsó, 4000körül darabja)és az Ironmind CoC (ez a legjobb, és 7-8000 darabja) Ezek a gripperek standardizáltak, mindegyik ellenálása hitelesített. a CoC 3 összezárásához pl 285 fontnyi nyomáserő kell. Még ronnie Colemanen is kifogott: http://www.youtube.com/watch?v=vFPAWREqwR4


Ha van páréves múltad az erősportokban, akkor a CoC2 talán megy neked is.


Ezek a gripperek elég nehezen beszerezhetőek sajna. Mo-n egy helyet ismerek: [link]

2010. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én én Mo-n nem szerezhetek be semmit mert külföldi vagyok! :D Első kössz szerintem az nagyon jó lesz nekem! Második hát neked is de nekem a csukló erősítés azért kell mert sok kézenállás után meg fájdul a csuklóm! És az izmom gyenge!
2010. szept. 1. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Kézenálláshoz csuklószorító kell,ha fáj.De ha nem hiszed,nézz meg egy tornász versenyt!
2010. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!