Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mondanak pontosan a Wing...

Mit mondanak pontosan a Wing Chun Kung Fu-sok az edzés elején a tiszteletadáskor?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjátok le kiejtés szerint is, és a magyar fordítást is.

Köszönöm!



2021. szept. 30. 12:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én értem, amit mondtok, és köszönöm a tanácsokat, de a kérdés nem az volt, hogy milyen harcművészeti/küzdősport lenne nekem jó, vagy mire járjak/ne járjak.

Egy egyszerű kérdést tettem fel szerintem egyértelműen, ti meg kitaláltatok rá egy egész élettörténetet...

Arra gondoltatok már, hogy ha lejárnék valamilyen edzésre, akkor azzal kapcsolatban nem itt kérdeznék, hanem a mestertől, vagy max az edzéstárstól?

2021. okt. 3. 12:16
 12/13 anonim válasza:

Eddigi tudásom alapján a harcművészek csak meghajlással adnak tiszteletet. Én még nem hallottam egyetlen harcművészt / küzdősportost sem ilyenkor beszélni.

Valami fura iskola lehet spec szokásokkal...

2021. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Ezt a sok hülye májk tájszont itt 😆 Szerintem az életben nem lattatok még pl. egy karatést sem. Nekem van ismerősöm aki 20 éve nyomja. De olyan bütykök vannak az öklein mint egy üveg golyo, a labszarabol az összes ideg ki van ölve, egésznap a dio fat rugdossák… Poenbol ram rugott egyet a combomra egybol ossze estem es 2hetig full lila volt az egesz. De ti itt a nagy szalma pakolás után simán vertek mindenkit 😆 Ott a nagy vilagbajnok bokszolo Csonttoro, az is a buli utan a korhazban pihengetett 😆 Szerintem nektek tul sok volt az Xbox meg a GTA 5 😆
2021. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!