Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ultrafutásra, maratonra hogy...

Ultrafutásra, maratonra hogy mennek pocakos férfiak?

Figyelt kérdés
Ha valaki ilyen egészségtudatos hogy ennyit fut, az hogy növeszt ilyen nagy pocakot? Nem fér össze ez a két dolog a fejemben.

2021. nov. 30. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl. kikre gondolsz? Októberben voltam Budapest Maratonon, egy pocakost sem láttam az 1-es és 2-es rajtzónában, illetve a verseny közben sem. Nyilván olyan

a lehetett, hogy valaki 4-5 óra alatt végzett, és van túlsúlya, de azért Németh Sziszi alkattal kétlem hogy akár egy is teljesítette volna. Na meg van ugye váltó is az ilyen versenyeken, ott lehettek testesebb emberek.

2021. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"...hogy mennek pocakos férfiak?"

Nézőkként.

2021. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétlábon 😀
2021. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Autóval.
2021. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán pont azért mozognak, hogy ledolgozzák a pocakjukat.🤔 Határozottan jobb döntés túlsúlyosan futni, mint a kanapén tespedni és zabálni.
2021. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem folyamatos an futnak le nalam koverebb emberek :D

Marcius ota futok ujra, pandemik alatt 1 evig nem futottam, de az elott is csak 6-8 honapig futottam.

Soha nem voltam gyors vonat.

Folyamatos an fejlodom, de a felmaratont 2 ora 21 perc alatt futottam le Meg 2018 vegen, most sajna 300m szintkulonbseggel, terepen (foleg koves), zuhogo esoben es sarban 30km/h - s szellel, sajna 2 ora 38 perc lett oktober en, majd marciusban hatha jobb lesz. 38 eves no vagyok, eleg kicsi, olyan 10kg ot cipelek folosbe, 10km-t kabe 1 ora 4 perc alatt futom. Szoval ugy erzem, se gyors, se lassu nem vagyok. De versenyen elhuznak mellett em idosebbek, es olyan OK is, akiknek dupla annyi folosleguk van. Egy futoklubba vagyok a feszen, s ott kiposztoljak a futasaikat az emberek, minden honnan a vilagbol. Na van, hogy leesik az allam, hogy egy jokora pocakkal rendelkezo ferfi 1 ora 50 perc alatt hogy az eletbe futja le a felmaratont, de ott van a fenykep az approl, amivel nem tud csalni. Szoval az, hogy az ember mekkoara darab, nem szamit. Amator futokrol beszelek, nem az elitrol.

2021. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

Ha még viszonylag fiatal, és eleve férfiről van szó, akkor teljesen reális, hogy ha amúgy sokat edz, akkor 1:50-es félmaratont fut. 1:30 alatti félmaratonistát viszont nem fogsz találni nagy pockakal.

2021. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerű. A legtöbb magyar embernek halvány fogalma sincs a normális étrendről, és azt hiszi, csak mozgással lehet lefogyni. Ezért eszetlenül nekiállni futni, és zabál tovább.

Most őszintén hány olyan futót láttál, aki normálisan sportosan nézett ki? Vagy beesett arcú soványak, vagy nem látszik rajtuk,h mozognak.


A környékünkön van egy túlsúlyos ultrafutó nő, meg egy vegán sportorult nő, aki még 10 év után is kicsit túlsúlyos, ja mert kaloriadus vegán kaját eszik. Szerencsétlen súlyos beteg is lett, bár nem állítom, h csak ezért.

2021. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!